Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha nem csomagolt...

Mit csinaljak ha nem csomagoltam fehernemut es zoknit?

Figyelt kérdés
Videken vagyok a nagyszuleimnel es nincs nalam fehernemu csak ami rajtam van, 5 napot leszek itt mit csinaljak?

2016. júl. 5. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elleszel bugyi nélkül. Vagy felveszed a nagyiét. Vagy kimosod a sajátodat esténként. Vagy nem mosod ki és úgy veszel fel. Vagy veszel/vesztek ott újakat. Vagy telefonálsz haza, hogy vigyenek. Ugyanezek érvényesek a zoknira is.
2016. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De igazad van :D bepanikoltam es nem jutott eszembe, bar a nagyie leesne rolam de van itt ilyen kinai majd ott szerzek vmit koszi :)
2016. júl. 5. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:

tudsz venni szinte mindenhol. százas boltokban is.vagy kisebb mindenes boltokban. de már a kicsi falukban is felbukkan a kínai ruhabolt..ott is tudsz.

vagy minden este kimosod őket és másnap reggelre megszárad. ez is jó megoldás. éjszaka meg nacit húzol fel, úgy nem látszik,hogy nincs rajtad bugyi.

zoknit amúgy tudsz kölcsönkérni akár papádtól is,vagy mamádtól.

2016. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem fog kelleni egyik sem ;)
2016. júl. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Hord őket ugyanúgy -egy hónapig-, mint otthon.
2016. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!