Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szeretnek vilagot latni...

Szeretnek vilagot latni miutan befejeztem a kozepiskolat, hova lenne erdemes elmenni akar 1-2 honapra?

Figyelt kérdés
egyedul akarok majd menni, milyen helyre, orszagba lenne erdemes elmenni hoszabb idore hogy tagitsam a latokorom, megismerjek uj dolgokat uj embereket:) egy kicsit elni odakint a nagy vilagban:D elore is koszonom a valaszokat:)

2016. júl. 13. 13:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
*Azert kommentelek mert engem is erdekel* 😄😏
2016. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hat remelem kapunk ra valaszt parat^^
2016. júl. 13. 13:51
 3/13 anonim ***** válasza:

èn 19 évesen a középiskola után Au-pair-ként mentem Amerikába egy évre, majd utánna Angliába is Au-pairként.


Amit ajánlok, hogy ezeket a munkákat nézzed, olyan nyelvterületen amit beszélsz.

2016. júl. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezt így elég nehéz lenne bárkinek is megválaszolni. Először is mennyi pénzed lenne erre az egészre? Mivel középiskolás vagy gondolom nem sok, így meg ugye kb az egész világot ki is húzhatjuk a listáról. Ha tegyük fel mégis anyagilag megengedheted magadnak, akkor én azt javasolnám, hogy menj egy világ körüli útra. 2 hónapba szűkösen, de belefér. Persze azt sem írtad, hogy miket szeretsz, milyen éghajlat, melyik kontinens mi érdekel stb szóval így tényleg nehéz okosat mondani.
2016. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
eloszor a hely legyen meg aztan megoldom hozza viszonyitva az anyagi dolgokat, es szeretnek (legalabbis eloszor) eg orszagot megismerni reszletesen, egy vilag koruli ut ha beis fer 2 honapba akkor vegkepp nemlessz ido mindent megnezni, bejarni, es en elni is szeretnek kint eg kicsit, nem csak utazni folyamatosan
2016. júl. 13. 14:07
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem is az USA lenne talán a legjobb választás vagy Kanada esetleg. Ha az a cél, hogy megismerd az ottani kultúrát stb és ott akarsz élni pár hónapot akkor már csak a nyelv miatt is ezen a kettőn kéne elgondolkodni.
2016. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ez tetszik, koszonom :D esetleg valami otlet egy varosra azon belul?
2016. júl. 13. 14:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagy város, kis város? Hideg, meleg? Ha engem kérdezel én például Portlandet ajánlanám vagy Astoria esetleg Warrenton ezek Oregonban vannak. De bármelyik oregoni, washingtoni vagy észak nyugati kisváros jó döntés lehet. Persze ez az én véleményem, mert én szeretem az erdős hegyes tájakat, de ez szubjektív.
2016. júl. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az idioza aki az usa-ba megy vilagot latni, ott max bolondokat lathatsz, de az itt is van boven.

Ha tenyleg erdekel a vilag akkor Azsia akar Thaifold is de van jobb is.

2016. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%-s, legalabb baromsagokat ne irj neki, 2 honap a legtobb orszagra nem eleg nemhogy vilag koruli utra
2016. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!