Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti elmernétek menni Franciaors...

Ti elmernétek menni Franciaországba?

Figyelt kérdés

Már 2-szer volt terrortámadás, és mi 3 hét múlva megyünk Párizsba (Disneyland). Már le van foglalva a szállás, repülőjegy stb. Nem mi szervezzük (alapìtvány, ők is fizetik). Anya alig mer elindulni, de én is félek, bár mindenképp megyünk.

Ti mit tennétek? Elmennétek?


2016. júl. 15. 16:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
84%
Sajnos bárhol bármikor lehet, legutóbb Törökországban volt az előtt Belgiumban , akkor ugye ott van a New-York-i most akkor ennyi erővel soha ne menjünk sehova. Én Londonban lakom ott is volt már kétszer is attól még muszáj kimenni az utcára. egyébként meg Pesten is rád dőlhet egy fa a viharban.
2016. júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Párizsban nagyon-nagy készültség van, főleg Disneylandben mindent nagyon beszigorítottak, nem lesz gond.
2016. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Elmennék, mert ennyi erővel az utcára sem lehetne már kimenni. Szerintem soha nem azok a helyek a célpontok, amikre fel vannak készülve, az túl egyszerű lenne.
2016. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2016. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Igen, mennék.
2016. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
64%
Igen, én is megyek Párizsba.
2016. júl. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
84%
Pont ez a terroristák célja. Hogy mindenki féljen kimenni. Én amúgy mennék. Sajnos akárhol történhet akármi.
2016. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
79%
mennék. bárhol lehet terrortámadás, ott is ahol eddig nm volt. ez a terroristák célja, hogy félj mindentől, még az utcára is félj kimenni. ne hagyd, hogy elérjék a céljukat.
2016. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Az Iszlám Állam és az al-Kaida politikai céljai akkor teljesülnek, ha minél többen minél tőbb helyen félnek. Nem, nem csak a nyugati kultúrkörben, hanem mindenütt a világban, a muzulmán többségű területeket is beleértve.


Ennek megfelelően nem jósolható meg előre egy-egy támadás helyszíne, hiszen fontos tényező a támadás váratlansága.


Emiatt a veszélyeztetett országok listája sosem lehet teljes és így nem képezheti alapját az utazással kapcsolatos döntéseknek sem. Lehet most Disneyland helyett átfoglalsz máshová és ott kerül elő egy késes gyilkos. Vagy csak nem mész sehová és az otthonod közelében lesz valami... Sosem tudhatod.


És éppen ezért a legeslegfontosabb az, hogy NE FÉLJ. Azzal csak a terroristákat szolgálod, az ő céljaikat teljesíted be. Igenis ülj ki egy párizsi kavézóba, utazz a brüsszeli metrón, járj koncertre, beszélgess bevándorlókkal, sétálj a nizzai sétányon. Csak ne szårj be. Akkor mindannyian eláshatjuk magunkat.

2016. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Anya azt mondta ő nem akar kimenni, ő nem akar meghalni. Mondtam neki ez a terroristák célja hogy féljünk, Disneyland védve van, Mo.-n is lehet terrortámadás stb.. De ő nem nagyon akar kimenni..10 éve ez az álmom.
2016. júl. 16. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!