Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elmernétek meni két kicsi...

Elmernétek meni két kicsi gyerekkel a strandra? Egyedül

Figyelt kérdés
egyik 1 éves, másik 2,5. Gondoltam,elmegyük, másfél-két órűra strandolni kicsit. De félek, hogy bírni fogom-e a kettővel egyedül.
2011. júl. 7. 13:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
én nem mernék, de gyerekfüggő.
2011. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt te tudod, hogy egyébként mennyire bírsz velük, otthon, boltba menet, boltban, játszótéren, stb. :)

Végül is 2 kezed van és 2 gyerek, tehát nem elképzelhetetlen :)

Majd meséld el! :)

2011. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. júl. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék, strandon egy kisgyerek egy teljes felnőtt figyelmét leköti. Ráadásul még pisilni se tudsz elmenni ... mert addig ki figyel a gyerekekre?
2011. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül én se mennék velük strandra, pedig bevállalós vagyok.

Még a játszótéren is jól esik a segítség néha, amíg a pici az ölemben, a nagyot feltenni a hintára, vagy ilyesmi.

Strand nagy terület, szerintem nem jó ötlet egyedül.

Fogj össze egy másik kismamival esetleg.

2011. júl. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, nem mernék. Egy kínlódásnak tudnám csak elképzelni, számodra legalábbis nem lenne pihenés az ott töltött idő.
2011. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem,strandra semmiképp mert én a sok veszélyforrástól és a kétfelé figyeléstől csak stresszelnék,két gyerek nem lehet vigyázni a vízben(szerintem)nem élvezném-----akkor meg minek.Apával négyesben igen,mindenki egy gyerekre maximálisan figyel.Egy mindjárt 3 éves és egy 8 hónapos kisfiúk anyukája
2011. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, strandra nem mennek. Az enyemekkel tuti nem, ok masfel es ket es fel evesek.

Egyebkent en bevallalos vagyok es furge, kb barhova elmegyek veluk, setalni, bevasarolni, buszozni, ugyet intezni is, de ok olyan aktivak (es annyira kicsi meg mindketto), hogy rajtam kivul max az apjuk meri oket elvinni egyutt egyedul es o is csak kocsival max boltba.

A nagyszulokkel is sokat vannak, de egyedul ok meg a jatszoterre sem mernek veluk lemenni.

Ezt csak azert irtam le, hogy lasd, en is furge vagyok es bevallalos, neha olyan, mintha 6 kezem lenne egyszerre es harom fejem, de a strandra nem latnam ertelmet elmenni egyszerre veluk. Ha nem maradnak egyhelyen, akkor a vizben nem tudnek egyszerre mindkettore 100%-osan figyelni, ott meg ugye kell. Marpedig az enyemek tuti nem maradnanak vegig mellettem, vagy legalabb egymas mellett.

2011. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Amíg az egyiket mented a lábmosóból a másik ziher, hogy csinál valamit ami miatt rohanhatsz hozzá...

Ha fizetnének se, esetleg ha már nagyobbak, akkor 3asban, de amíg csak a saját bucijuk után mennek.

Illetve amíg egy strandon jönnek mennek az emberek, cserélődik a csapat, egy "védtelen" kisgyerek....

Nem.

2011. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A többiek leírták az okokat.
2011. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!