Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek mit érdemes...

Szerintetek mit érdemes magammal vinni a vonatra? (többi lent)

Figyelt kérdés

Életemben először készülök leutazni a Balatonra és teljesen egyedül. A vonatút több mint 5 órás lesz és nem tudom mit vigyek fel a vonatra ami étel és nem romlik meg.

Italnak az ásványvizet gondoltam amit lefogok fagyasztani otthon és az út során majd kiolvad hiszen nyár van! :)

Ötleteket, előre is köszönöm! :)

Csak normális válaszokat várok!


17/L


2016. júl. 18. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

A nyaralós cuccaidat. Vizet bőven vigyél, legalább két litert. Kajából vihetsz szendvicset, az az utazás elején még tűrhető (ha nem zavar az állott szendvics szaga, akkor később is), ezentúl száraz keksz, hűtést nem igénylő gyümölcs, ilyesmi.


Gondolom a Balaton Expresszel mész Debrecen környékéről. Készülj arra, hogy jelentősebb késést felhalmoz a Balatonig, szóval vigyél mindent. Persze éhen halni nem fogsz ennyi idő alatt :)

2016. júl. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Öt óra alatt azért nem romlik meg a kaja... És ennyi idő alatt éhen se fogsz halni. Vigyél, amit szeretsz: szendvics, péksütemény, egyéb rágcsálnivaló. És innivaló bőven.

Aztán majd kitapasztalod milyen típus vagy: hosszú úton az emberek hajlamosak végletekbe esni: vagy egyfolytában esznek, vagy egyáltalán nem kívánnak semmit.

2016. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Már elmentem és vissza is mentem...

Elsőnek mondanám, hogy a Balatoni Tekergő vonattal mentem! :)

2016. aug. 4. 15:01
 4/4 A kérdező kommentje:

Elírtam...

*Már elmentem és vissza is jöttem*

2016. aug. 4. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!