Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyek-e táborba?

Mennyek-e táborba?

Figyelt kérdés
Most leszek 8.-os és adódott egy lehetőség, hogy elmehetek egy táborba a Balatonhoz. Az a baj, hogy senkit sem ismerek ott, és nem tudom, hogy ők mennyire ismerik egymást, ráadásul szinte mindenki középiskolás.Attól félek, hogy nem fognak befogadni azért mert fiatalabb vagyok náluk.

2016. júl. 18. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Kulon gratulalok ehhez az eletkeptelenseghez, a masodikos (!) gyerekemnek ez nem esett nehezere, de te kepes vagy itt tiprodni hogy jaaaaaaj most mi legyeeeeeeen?
2016. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell túlaggódnod, ha úgy érzed, hogy szeretnél menni, akkor jól fogod magad érezni. Nem hiszem, hogy akkora korkülönbséggel engednének részt venni, ami probléma lenne. Ráadásul általában az ilyen táborok tematikusak is (nem tudom ez az e), és ha azonos érdeklődési körű fiatalokkal leszel körülvéve, könnyen találsz majd barátokat.


Kedves első válaszoló.

Én Neked szeretnék teljes szívemből gratulálni, hogy szülőként, és úgy egyáltalán felnőtt emberként egy 14-15 éves gyereket ilyen alpári módon leoltasz, csak mert mer kérdezni. Szülőként Te is bizonyára tisztában vagy vele mit jelent a kamaszkori bizonytalanság és megfelelési kényszer, meg azzal is, hogy az alsós másodikos és a nyolcadikos között ég és föld a szakadék, tök más problémák gyötrik a kettőt. Arról nem is beszélve, hogy minden ember más és más nem csak külsőleg, belsőleg is..

2016. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kései Sirató ***** válasza:

Igen, menjél nyugodtan!

Biztosan találsz barátokat és jól fogod magad érezni.


Ha semmiképp nem mennél egyedül, nincs esetleg olyan osztálytársad, szomszédod, ismerősőd, unokatesód, vagy bárki, aki szintén szívesen elmenne ebbe a táborba?

2016. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lencsefőzelék ***** válasza:
71%

* Menjek-e táborba?

Csak ha viszel magaddal egy helyesírási szabályzatot is!

2016. júl. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!