Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak vele, úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak vele, úgy, hogy még esélyt se adtam neki? Ráadásul most megyek táborba 3 hétre, hogy mennyek el őgy, hogy nem pasizhatok?

Figyelt kérdés
Van 1 pasim...1 hete vagyunk együtt,de idáig soha nemjöt össze,hogy találkozzunk(főképne miattam,de a szüleim neméngedték)14f/14l!úgy volt,hogy vasárnap talizunk,de elekellett utaznunk,a barátnőim látták,amint az excsaját ölelgeti(a csaj se ártatlan ugyanis ő még mindíg szereti)szerintem a barátom is őt!De amikor vele vagyok mennyei,de amikor meg nem néha azt is elfelejtem,hogy járunk!
2009. jún. 18. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:

hát úgy látszik(nem akarok bunkó lenni)h. ez a hajó már elúszott, talán nem ő volt az igazi, ha nem nagyon tudsz vele mit kezdeni, akkor csak simán mond meg neki, h. ez neked így nem jó, és nem megy, ha ő is így gondolja, akkor megegyeztek, és akkor"pasizhatsz" a táborba.

légy jó puszi:-)

2009. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14 évesek vagytok mindkette. 1 hete vagytok együtt, és mégcsak nem is találkoztatok...(bár ezt nem értem, mert azt is írtad, hogy mikor vele vagy mennyei. Most akkor mi van?) Ráadásul ha nem vagy vele elfelejted hogy jártok..egyértelmű. Mondd meg neki mindezt, hogy nem akarsz tőle semmit, és élvezd a tábor örömeit.
2009. jún. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*mindketten.
2009. jún. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezed, hogy szakítsál vele? Miért jártatok??? Nyugodtan pasizzál csak a táborban, az olyan nagylányos. Három hét alatt akár három pasid is lehet.
2009. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is jártatok, így nem is kell szakítani
2009. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!