Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek menjek vagy ne?

Szerintetek menjek vagy ne?

Figyelt kérdés

Jövõhéten lesz egy vitorlás tábor amibe hivatalos vagyok. Csak éppenséggel most kezdtem el filózni, hogy talán mégsem kéne mennem mert; - Az edzõm csak jövõhéten ér rá utána nyaral, és ha szeptemberben kezdõdik a suli akkor nagyon kevésszer fogunk találkozni

-Diákmelózom a nyáron mivel önállósodni szeretnék és nem feltétlenül szeretnék 20ezer forintot erre elkölteni

-Alig voltam még itthon a nyaráron a szüleimmel.

-a tábor elött lesz egy buli ahol csomó emberrel amúgy is találkozom aki megy a táborba

A legjobb barátom nem megy a táborba

- máskor is el tudok majd menni az évek során

Ami a mellett szól, hogy menjek;

Ott lesz sok barátom velük viszont az év során sokat fogok együttlenni.

Szerintetek menjek avagy sem?

Elõre is köszönöm a válaszokat :-)



2016. júl. 20. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek alapján én azt mondom, hogy ne menj. Ezt is csak azért gondolom, mert több ellenérvet soroltál fel. Még valami... Nagymamám mindig azt mondta nekem, hogy amin az ember már csak egy picikét is meginog, akkor azt engedje el, ebben az esetben pedig mondjon nemet. Hallgass a szívedre. Mit súg?:)
2016. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, magadban te már döntöttél :)
2016. júl. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!