Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Budapesten erdőben sátorozás?

Budapesten erdőben sátorozás?

Figyelt kérdés
Budapesten szeretnék egy extrrém születésnapi bulit szervezni, és a kérdés, hogy pl a normafán/hűvösvölgynél az erdőben lehet-e sátorozni.

2016. júl. 22. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt még válaszoltam valaholva. De Bp.közigazgatási területén belül nem tudom, ha jó:

Azt hiszem szigorú természetvédelmi területen kívül lehet úgymond 24 órát tartózkodni, amit a nemtommilyen erdőbiztosnak kötelező elviselnie. 24óránál többre engedélyt kell kérni. Valami ilyesmi. Nincs konkrét törvény a vadkempingről. Valaki hisztérikusan ismételgette, hogy nem szabad, és azóta valahogy ez maradt meg a köztudatban.

Amúgy általában azért haragszanak a sátorozókra, mert k_rvanagy mocskot, szemetet hagynak. Ha nem ilyen vagy, jobban megtűrnek.

Én mindig kitakarítom(más szemetét) azt a területet ahol lesátrazom, szóval még szívesen is látnak és örülnek.

2016. szept. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!