Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik élményfürdőket ajánlaná...

Melyik élményfürdőket ajánlanátok Budapesten?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam, ahol van élménymedence és 1-2 szauna és gőzkabin. Esetleg ahol voltatok arról mondanátok véleményt?

2016. márc. 15. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudtommal az Aquaworld az egyetlen élményfürdő Budapesten. Kellemes hely. Hátrány, hogy messze van a belvárostól és drága. Itt tájékozódhatsz:

[link]


A gugliban rákeresve se találtam más élményfürdőt. Ez esetleg még segíthet:

[link]


Ha az Aquaworld-ön kívül mást is találsz, engem is érdekelne.


Fürdőből van vagy hét, de nem azt kérdezted.

2016. márc. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2016. márc. 16. 01:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Szívesen. Te tudsz egyébként más élményfürdőkről vagy hasonlókról?
2016. márc. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én Veszprémben és környékén ismerek párat. Veszprémben vannak kisebb, de kellemes fürdők, és nem messze Pápán is van egy nagyon jó élményfürdő :)
2016. márc. 16. 08:17
 5/6 szabina555 ***** válasza:

ott van a Palatinus is, viszont az szabadtéri, ilyenkor még felejtős. vagy Mogyoród, ami igaz nem Pest, de nagypn király, de az is a szabadban van.

ami zárt az csak az Aquaworld tudtommal. egyébként a Hősök teréről indul ki ingyenes buszjárat, legalábbis régebben indult :)

2016. márc. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5. Igen, a buszjárat még 1 éve is ment. Biztos most is megy. Viszont az jó 1 óra zötyögés a busszal, fárasztó, és csak naponta párszor közlekedik. Meg kell előtte nézni a menetrendet.

Gyorsabb a 3-as metró végállomásáig menni (Újpest Központ) és ott átszállni buszra, de itt nem tudom, mire kell. Ez viszont két jegy, ha nincs bérleted, érdemes egy útra átszállójegyet venni.

2016. márc. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!