Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 80. 000 forintból 3 napos...

80. 000 forintból 3 napos városnézésre mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2016. júl. 26. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Varsó, Milánó, Szófia, Madrid.
2016. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Brüsszel
2016. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egybként te magad is kézbe veheted a sorsodat.

Két dolgot kell nézni. MEgnézed az azair.eu oldalán, melyik európai nagyvárosba megy repülő olcsón. Ha 80 ezret vagy hajlandó áldozni, gondolom ez két főre szól. Mondjuk van fejenként 40 ezer. Még az is szép összeg.

Keresel mondjuk fejenként 15 ezerért retúr repülőjegyet. Lesz Európában legalább 10-15 ilyen város. Aztán fogod, kitöltöd mondjuk a trivago oldalán, hogy az adott városban keresel szállást. Még mindig van éjszakánkét 15eFt-od, amennyiért szintén rengeteg szállást fogsz találni.

Aztán nincs más tennivalód, mint kiválasztasz egyet, és elmész.

2016. júl. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket a 80ezer 1 főre szól.Èn is sokat nézelődtem,habár a kérdést elég rosszul tettem fel.Nekem ebből a pénzből lenne a szállás utazás költőpénz minden és például egy Milánóban nem hiszem hogy olyanok az árak mint mondjuk Varsóban bár lehet nem tudom ebben kérnék segítséget hogy melyik az a város ahol kényelmesen ellennék így :)
2016. júl. 26. 17:21
 5/8 anonim ***** válasza:

80 ezer forint rengeteg pénz. Ennyiből szinte bárhova mehetsz.

Válogass kedvedre.

2016. júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek akkora különbségek, minden városban vannak olcsóbb és drágább szállások. A repülőjegyek közt van iszonyatos szórás, de 80.000-ből tényleg bárhová el lehet menni.
2016. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikor mész. Ha szabad a dátum, akkor akár 5000ftból elmehetsz párizsba is :) skyscannert használd: Retúr jegyet keress, magyarországi indulással, az ár pedig a "legolcsóbb hónap" legyen. Így könnyen fogsz találni olcsó utat. :)
2016. júl. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A repülőjegyeken túl pedig érdemes tudni hogy nagyon sok helyen van nagyon gyors vonat most már tehát még ha olyan helyre kapsz is csak repülőjegyet amit nem annyira kedvelsz akkor is lehet menni máshova. Például Rómába repülve mehetsz Firenzébe, közvetlen járat van a reptérről naponta többször.
2016. júl. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!