Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ukrajnaiaknak (ukránoknak és...

Ukrajnaiaknak (ukránoknak és magyaroknak) mi számít már nagyon jó fizetésnek? Kárpátaljai falusiak mennyire mondanák azt, hogy annyi már sok, vagyis annyi "de jó lenne"?

Figyelt kérdés

2016. aug. 1. 09:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Írhatjátok forintban, hrivnyában (vagy ami ott mostanában divatos: dollárban) is. Mekkora havi összeg lenne a maguk, vagy párjuk fizetése, melynek már nagyon örülnének?
2016. aug. 1. 09:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Amennyi nyugdíjat kapnak a magyar államtól: 100- és 160.000.- Ft között. Ebből már vígan megél Ukrajnában az egész család. Csak be kell jelentkezni Magyarországon állandóra.
2016. aug. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem a kapcsolódási pontot, hogy hogyan jönne egy magyarországi "nyugdíj" kifezetten keresetekre és bérekre kiírt kérdéshez? Az összeget értem, hogy szerinted minimum százezer forint nekik már "jó lenne" (valóban megfelelne? csak mert ennyi nem tűnik vajmi soknak), de nem holmi vénasszonyok által kapott nyugdíjat kérdeztem, hanem konkrétan fizetést. ;)
2016. aug. 1. 09:37
 4/4 anonim válasza:
Egyedülállóként, pályakezdőként az oktatásban jelenleg 30 ezer forint a fizetésem. Számlákat nem én fizetem, és magamra sem költök sokat. Viszont minden pénzem tandíjra megy el. 100 ezer forintból például, szerintem meg lehet élni, főleg ha két fizetés is bejön. De mire Ukrajna ezt a szintet eléri, az árak, a rezsi a 7-8szorosa lesz az eddigieknek.
2016. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!