Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Csak nekünk, magyaroknak nagy...

Csak nekünk, magyaroknak nagy szám a tengerpart?

Figyelt kérdés

Tele van az utazási katalógus mediterrán helyekkel. Görög-,spanyol-,török-,olasz-ország stb. Nyaralás a tengerparton,homokos strandok, hotelek, mediterrán hangulat stb. Csak nekünk nagy szám, mert itthon ezek sehol sincsenek?

Akkor a spanyol, görög stb. utazók hova mennek? Szibériába?! Mert ott hideg van, és nem mediterrán?


2010. okt. 27. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nekünk nagyobb szám mint nekik,mert nekünk ez nincs,és ettől különleges.De amúgy sztem ez úgy van nálunk,kb.mint mi a Balatonnal.Vagyis hogy nem mindenki lakik a Balaton partján,ezért más magyar embernek oda elmenni is nyaralásnak számít (én is imádom).Valahogy így lehetnek ezzel a külföldiek is,ott sem mindenki a tengerpartokon él,ezért ugyanúgy egy spanyol,görög,horvát,olasz stb. ember is elmehet a saját országában nyaralni.
2010. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek az a nagy szám ami nincs.
2010. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
ők meg mennek Egyiptomba :D
2010. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
az elso jol irta, mert attol, hogy egy orszagnak van tengerpartja, meg nem mindenki lakik mellette, tehat nekik ugyanugy nagy szam a homok, meleg, napsutes, tengerpart. es pl ott vannak az angolok, irek, skandinav orszagokban lakok, nemetek...mindnek van tengerpartja, de abban a hidegben nem sokat tudjak elvezni, a spanyoloknak meg gorogoknek, stb, pedig jo, mert a sajat orszagukon belul nyaralhatnak tengerparton...egy madridinak nagy szam a tengerpart, ugyanugy, mint nekunk...
2010. okt. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
szerintem csak mi magyarok vagyunk ilyen szerencsetlenek.
2010. okt. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Míg nővérem itt mo-n élt imádta a tengerpartot mikor mentünk nyaralni állandóan a parton volt, mióta külföldön él / több mint 10éve / azóta teljesen meggyülölte a tengerpartot és le sem megy. Pedig ott lakik mellette, de alig lehet lerángatni oda.
2010. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szerintem nem mindenkinek nagy szám!

Erre néhányan csak azután jönnek rá, ha már látták, megnézték, talán még a lábukat sem tették bele, mert olyan hideg és piszkos volt!

Szerintem higiénikusabb, és kulturáltabb fürdési lehetőségek vannak a wellness szállodákban, akár itt Magyarországon is.

Ne csodálkozz, de környezetemben egyre többen akarnak aktívan pihenni!

Hogyan? Európai városok meglátogatásával, és közbe iktatják este a szállodai plusz szolgáltatásokat(pl. masszázs, sportterem, stb.)

2010. nov. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én kb l3sz4r0m a tengerpartot. Semmi értelme elmenni 500-600 km-re azért, hogy éjjel nappal áztassam magam.

Értelmesebb dolog lenne, ha ahol nyaral az ember, meg is nézi a környezetet(város,szép helyek stb)

vagy Svájcba,Ausztriába menni hegyek közé. ÉS igen, sajnos jó magyar szokás ez a tengerparty mizéria, mert azt hiszik sokan, hogy ettől lesz nagyobb a presztízsük, hogy ők már voltak a horvát tengerparton, meg az olasz tenger parton... -.- péfff

2010. nov. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem elbűvölt a tenger, mikor Görögországban nyaraltam még évekkel ezelőtt. És nem volt koszos, meg hideg sem. Hozzáteszem, a barátnőmmel nemcsak a parton heverésztünk és úszkáltunk, hanem mindenféle programokon részt vettünk / öszvértúra a hegyekben, hajóutak, városnézés /. Én személy szerint akkor tudok csak igazán kikapcsolódni, ha jövök-megyek egy nyaralás alatt.

Nem csak a magyaroknak tetszik a mediterrán ill. trópusi tengerpart, hanem más népeket is vonz, ahol ilyen nincs, / pl. csehek, osztrákok /vagy ha van tenger, hideg a vize hideg, mint pl. a svédeket, finneket /.

A déli népeket mennyire vonzhatja az északi vidék, azt nem tudom, de nekik nyilván különleges lehet egy norvég út, főleg télen.

Welness nyaralás: na arra speckó nem költenék, meg ami a tisztaságot illeti, na ott aztán különb fertőzéseket lehet összeszedni a sok, magát a medencékben áztató ember után, mint a természetes vizekben.

2012. márc. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!