Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha kimegyek Angliába és...

Ha kimegyek Angliába és szeretnék bérelni egy autót, akkor kell valamit csinálni hogy tudjak jobb kormányos autót vezetni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 10. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyakorolni önszorgalomból...
2016. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, ki kell tudni fizetni a bérlést
2016. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bal kézre rágyúrni.
2016. aug. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Csesznok Istvan válasza:
A baloldalt könnyű megszokni. A KÖRFORGALOMBA(SOK VAN)KELL NAGYON FIGYELNI,NEHOGY RUTINBÓL JOBBRA MENJ BE - főleg akkor ha éppen nincs benn senki.
2016. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én amikor kint bicajoztam és autót vezettem, folyamatosan megkérdeztem magam, hogy a jó sávban vagyok? Követtem a másik autókat, illetve kanyaroknál tudatosítottam, hogy balra van a kis ív, jobbra a nagy ív. A körforgalmakban meg úgyis lassítasz előtte, akkor végiggondolod, hogy merre is kell menni.


Elég hasznos, ha tudsz előtte kicsit bringázni, azzal gyorsabban tudsz megállni, reagálni egy helyzetre, és belejössz "rossz oldalba". Egyébként nem kell másik jogsi meg semmi vizsga.

2016. aug. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, nekem szerintem a jobb kézzel váltás nem menne.
2016. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Hát Béci74 akkor azzal itthon is bajban vagy.
2016. aug. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!