Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan kell feladni Máltáról...

Hogyan kell feladni Máltáról egy képeslapot Magyarországra?

Figyelt kérdés
Nos, én a következőt tettem: elmentem, vettem képeslapokat, majd kerestem egy postát, ahol mondtam a nőnek, hogy szeretnék feladni képeslapot nemzetközileg Magyarországra. Azt mondta, hogy nem tudja, eljut-e, de adott bélyeget, és mondta, hogy dobjam be a postaládába. A posta elhagyásakor jöttem rá, hogy a bélyegen van maga a tényleges bélyeg, amire rá is van írva, hogy €0.59, de van még felette egy kisebb téglalap, az egyiken rajta van a címer, a másikon színes betűk. Ezt is rá kéne ragasztani? És számíthatok arra, hogy megérkezik?
2016. aug. 16. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit adnak ki matricát, mindent rá kell ragasztani. Őszintén szólva nem hinném, hogy megérkezik, bár jó lenne tudni, pontosan mi az, amit nem ragasztottál rá.
2016. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én ráragasztottam mindent, de majd holnap veszek még, és lefotózom, engem is érdekel, hogy mi az a másik, ami mellette van.

Miből gondolod, hogy nem érkezik meg?:/

2016. aug. 16. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, már nem vagyok benne biztos, hogy értelek. Most akkor még nem adtad fel?
2016. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Feladtam. A képeslapot máshol vettem, a bélyeget a postán, és a szálláson vettem észre, hogy a bélyegek perforálással vannak elválasztva ilyen kis téglalapoktól. Azok a téglalapok ugyanolyanok szinte, mint maga a bélyeg, nedvességre ragadnak, viszont a mérete olyan, mint a bélyeg harmada. Én eltéptem a perforált részt, a bélyeget felragasztottam a képeslapon található, arra kijelölt helyre, és mellé ragasztottam a perforált részt. Ezután bedobtam egy postaládába Vallettában, mikor arra jártam. De feladok még pár képeslapot, amihez kell ugyebár bélyeg, és lefotózom, hogy mi lehet az a téglalap.
2016. aug. 16. 22:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Vettem újabb bélyeget, és szintén volt hozzá. Rákérdeztem, a nő azt mondta, hogy az csak a széle, kidobhatom.
2016. aug. 17. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!