Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miért döbben meg mindenki,...

Miért döbben meg mindenki, miután megtudja, hogy én szeretek idehaza "csak úgy", pusztán erre-arra utazgatni, kirándulni a szép tájakon, érdekes helyeket felfedezni?

Figyelt kérdés
Miért olyan furcsa, hogy nincs semmi megszokott célom, hogy nem a strandokat, látványosságokat járom végig, hanem egyszerűen csak élvezem a környék hangulatát?
2016. szept. 1. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Milyen mindenki?

Én pl nem döbbenek meg ezen, szerintem ez jó dolog.

Én is szoktam csak úgy elmenni kirándulgatni, sétálni.

2016. szept. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben nincs semmi megdöbbentő. Milyen hülyékkel beszélsz te? :D
2016. szept. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek utazgatni, csak azok értetlenkednek, akik mindig otthon ülnek.
2016. szept. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Crisopher ***** válasza:
Én is szeretek így kirándulgatni csak úgy. Meg tegyük hozzá, hogy strandolni csak nyáron lehet, most nem fogok egész ősszel, télen és tavasszal itthon ülni, és arra várni, mikor mehetek strandra. Ilyenkor bizony szeretek kirándulni.
2016. szept. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ilyet egy mindennapi normális ember csinál. Én szerintem mindenkinek van az életben célja, például családot alapítani :)
2016. szept. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!