Kezdőoldal » Utazás » Európa » Két nap Kolozsváron - mit...

Két nap Kolozsváron - mit érdemes megnézni? Olyanok segítségét kérném, akik jól ismerik a várost, hogy mit érdemes megnézni. A szokásos turistacélpontokat kiírtam, ezeken KÍVÜLIEK érdekelnének, bármi ami szép, érdekes, megdöbbentő.

Figyelt kérdés

OrangeWay járattal megyek Budapestről, ez milyen messze tesz le a városközponttól, tudja valaki? A látnivalóknál, programoknál bármi jöhet, mindenre nyitott vagyok, ami érdekes a városban. (2-3 napra megyek, egyedül és lány vagyok, szóval azért éjszakai kalandtúra ne legyen:))

Ezenkívül van valami jó tanács, hogy mire figyeljek (cikis helyzetek, veszélyek)?


2009. jún. 28. 01:44
 1/5 anonim ***** válasza:

hat egyszer vigyazz arra h el ne tevedj :)


Ajanlom a Botanikus kertet ami nagyon szep arra szamitsal 1 napot elvesz. Szabadsag szobor, Matyas kiraly szobra , templomok egyetemek, kozpont


jo szorakozast

2009. júl. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ja bocs most lattam mikor irtad ki a kerdesedet


hogy sikerult az utazas???

remelem jol telt a kincses varos latogatasa de miert nem jottel Hargita megyebe ott tobb mindent lattal volna es frissebb a levego

2009. júl. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma este indulok:) Köszönöm a tippeteket!
2009. júl. 11. 08:13
 4/5 anonim válasza:
Elősször is Kolozsvárhoz nem elég 2 nap! De figyelmedbe ajánlom a fenséges Mátyás-szobrot mely uralkodik az egész városon! a gyönyörű botanikus kertet, és persze az óriás HÁZSONGÁRDi temető...több ezer híres színészt,írót,kőltőt...fedeszhetsz fel,többek közt ott nyugszik Fekete Ístván is...(Amúgy be kéne járnod az egész várost,hidd el megéri!!!)
2009. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A nyaram legszebb 2 napja volt. Bejártam az egész várost, bár még 2 hetet is el tudtam volna tölteni ott, de most ennyi idő volt rá és ezzel régi álmom valósult meg. És télen is megyek, visszatérő vendég leszek:)
2009. szept. 23. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!