Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A kérdésem a következő, az...

A kérdésem a következő, az egész buszbérletet a buszon vagy a buszvégállomáson tudom megvenni? Kötelező mellé bérletigazolót venni, milyen árban van? Illetve, hogy erre a bérletigazolóra mit kell írni?

Figyelt kérdés
Ez a kettő, kettő külön papír? Nagyon nem vagyok jártas ebben a témában, örülnék ha valaki felvilágosítana

#busz #bérlet #bérletigazoló #teljes/egész bérlet
2016. szept. 4. 16:19
 1/2 anonim válasza:
Szia! Ha még nem volt bérleted es ez az első akkor a végállomáson vedd meg, ott kérsz bérletigazolót is. Az egy kis sárga papír, azt ők fogják kitölteni. Az pár száz forint, ha bérlettel együtt veszed, ingyen van azt hiszem. :) Ha még kérdésed van írj nekem nyugodtan, szívesen segítek!:)
2016. szept. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gamerke válasza:
Tolna megyében lakom! A bérlet árak minden KM-en változnak én általában 15 KM-et veszek az 1190Ft a bérlet igazolót külön veszem nálunk az kereken 100Ft! Mikor veszed a bérlet igazolót akkor a nénike vagy bácsika elkéri a Személyidet/diákodat és kitölti neked! Remélem a segítségedre voltam! :)
2016. szept. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!