Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti milyen országokba jártatok?

Ti milyen országokba jártatok?

Figyelt kérdés

Én:Belgium,Franciaország,Svájc,Németország,Románia,Hollandia

Átútazóban:Ausztriai,Luxemburg,Szlovákia



2016. szept. 10. 17:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*Ausztria
2016. szept. 10. 17:10
 2/11 anonim ***** válasza:

Ausztria, Németország, Csehország, Franciaország, Belgium, Luxemburg, Nagy-Britannia

Átutazóban: Szlovákia

Erdélybe amúgy nagyon szeretnék eljutni! :)

2016. szept. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Európában : Ausztria, Németország, Svájc, Olaszország, Franciaország, Hollandia, Belgium, Anglia, Luxemburg, Spanyolország, Portugália, Horvátország, Szlovénia, Szerbia, Bulgária, Moldova, Románia


Európán kívül : Mauritius, Madagaszkár, Dél-Afrika, Tanzánia, Kenya, Mozambik, India, Szváziföld, USA, Tunézia


Most van tervben Uj Zéland, Ausztrália, Thaiföld, Kína, valamint a Maldív és Seychelle szigetek, de ez utóbbi kettő a munka miatt, nem azért mert annyira vágynék oda...

2016. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja bocs, Szlovákiát, Csehországot, Görögországot ès Lengyelországot kihagytam.
2016. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Ausztria, Szlovákia, Románia, Horvátország, Németország

Átutazóban: Szlovénia

Még szeretnék nagyon szép helyekre eljutni! :3

2016. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én még sehol sajna, nincsen pénz!
2016. szept. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Olaszország,Törökország,Horvátország,Ausztria
2016. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lengyelország, Szlovákia, Szlovénia, Csehország, Ausztria, Németország, Svájc, Franciaország, Belgium, Egyesült Királyság, Írország, Litvánia, Észtország, Horvátország, Szerbia, Macedónia, Albánia, Montenergó, Bosznia és Hercegovina, Görögország, Olaszország, Spanyolország, Románia (Erdély), Vatikán, Hollandia, Ciprus, Izland, Brazília.. Szerintem nem hagytam ki semmit. Rengeteg hely van még tervben, most tartok ott anyagilag, hogy Európán kívülre is eljussak, a következő nagyobb cél Új-Zéland, életem egyik legnagyobb álma fog teljesülni vele :)
2016. szept. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

USA, Egyesült Királyság, Spanyolország, Belgium, Hollandia, Svájc, Németország, Csehország, Lengyelország, Ausztria, Olaszország, Vatikán, Szlovénia, Szlovákia, Horvátország, Macedónia, Görögország, Románia, Törökország, Tunézia, Egyiptom, Egyesült Arab Emirátusok, Thaiföld.


Asszem ennyi

2016. szept. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Olaszország 3x, Szlovákia, Horvátország 3x Franciaország, Spanyolország 2x (egyszer Barcelona, egyszer Tenerfie), Görögország, Svédország, Norvégia, Dánia, Németország (itt élek), Ausztria (számtalanszor, a határ közelében élünk), Svájc (szintén rengetegszer), Csehország 2x, Anglia
2016. szept. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!