Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik országban ill melyik...

Melyik országban ill melyik városban lehet a legkönnyebben csajozni magyarként?

Figyelt kérdés
Elsősosrban ezekre az országokra gondoltam de más is érdekel : Anglia /London/,Lengyelország /Krakkó /,Hollandia, Taiföld,Thaiwan,Spanyol ,Svéd ,Görög,Kijev,Moszkva,Bécs,Moldávia.
2016. szept. 12. 23:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Milyen nyelven beszelsz...?
2016. szept. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Angolul!
2016. szept. 13. 00:03
 3/19 anonim ***** válasza:
13%

Brit állampolgárságú lányoknak lehet imponálni, ha látják rajtad, hogy bátor vagy és a képességeidhez mérten odateszed magad, nem ijedsz be új munkaszituációkban sem, vagy olyan helyzetben, amikor elmész az aktuális szakmai képességeid határáig.


Így szép és okos brit lányok is odamehetnek hozzád, viszont általában ők félvér nők lesznek, pl. maláj-angol.


Másik válaszom.: Vonaton, repülőn bármely két fenti város között, bármelyik ország felett, vagy területén. :)

2016. szept. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A 3-as hozzászólásomban azt írtam, hogy nem kell nekik extrát produkálni egy randi eléréséhez, mint itthon sok nőnek és nyitottabbak. Aztán lehet gyorsabban tovább is állnak... (Én szóltam!)


Extra = pl. ösztöndíj egy menő egyetemre, vagy nagy fizetés, menő baráti körök, stb.


A fenti csajoknak elég, ha látják, hogy igyekszel, ennyi.

2016. szept. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
"ha látják rajtad,hogy bátor vagy ösztöndíj,nagy fizetés" úgy azért Magyarországon is menne. A félvér,meg hogy gyorsan továbbállnak nem baj.
2016. szept. 13. 05:40
 6/19 anonim ***** válasza:
Mindegyikben. Thaiföld legegyszerűbb.
2016. szept. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Shai-Hulud ***** válasza:

"úgy azért Magyarországon is menne."

Hát ha gyáva vagy, buta és csóró, akkor máshol se fog menni! :-DDD

2016. szept. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Egyik országban se fognak a nyakadba ugrani attól,hogy magyar vagy,(ha megtudják).Minden országba jórészt a kiállásod a döntő,mennyire vagy kommunikatív,jóképű,sármos,jólöltözött.

De egyébként én Thaiföld-re,vagy Moldáviára tippelnék.

2016. szept. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én próbáltam levelezni Thai csajokkal,de basztak válaszolni. Ugyanezen az oldalon más országból sikerült, ezért gondolom a Thaiföld nem biztos, hogy jo ötlet!
2016. szept. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha a csajozáshoz külföldre akarsz menni, akkor nagy lúzer lehetsz.

Akik meg csak a pénzedért lesznek veled, olyanokat itthon is találsz...

...ráadásul sokkalta könnyebben kikezelik majd amiket az itthoni ribiktől kapsz el.

2016. szept. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!