Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan legyek cserediák?...

Hogyan legyek cserediák? (Erasmus, Rotary)

Figyelt kérdés

Szóval jelenleg 16 éves vagyok és elsős gimnazista (nyelvi tagozat+évvesztes vagyok). Szerettem volna cserediák lenni (afs/yfu), de irtó magasak az árak. Nem baj, gondotam még úgyis van hova fejlődnöm nyelvben.

Most elkezdtem olvasgatni a Rotary és az Erasmus-ról, de sajnos nem nagyon értem a működési elvüket. Valaki elmagyarázná ezknek a programoknak a rendszerét? :)

Előre is köszönöm! :)



2016. szept. 18. 19:19
 1/2 anonim válasza:
leghitelesebb részleteket a sulitól kapsz, ahol tanulsz..bocs, nem lerázni akarlak
2016. szept. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én csakis az AFS-t tudom neked ajánlani. Az árak első ránézésre borsosnak tűnhetnek, de rengeted ösztöndíj lehetőség van. Hidd el a Rotary cseppet sem olcsóbb, csak nincs benne annyi minden az árban (pl. repülőjegy, olyan szintű biztosítások). Figyelj ha ez tényleg érdekel akkor írj privátban és segítek mindenben!

2016. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!