Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Budavár Tours utazási irodáról...

Budavár Tours utazási irodáról vélemény?

Figyelt kérdés
Érdekelne minden, ha esetleg valakinek volt vele tapasztalat stb. Köszi!:)

2016. okt. 26. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
Ha nem tudod egyedul leirni a nevedet, szuletesi datumodat a foglalasokhoz, akkor szamodra rendkivul hasznos lehet. Azonban ha ezen csodas kepessegek birtokaban vagy, akkor az utazasi iroda mar el is vesztette az ertelmet.
2016. okt. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az esetek 90%-ban magamnak foglalok mindent, viszont szilveszterkor Velencébe szeretnék menni velük. Repülőjegy valóban olcsó, viszont a szállások horror áron vannak már most, ezért nem szeretnék több napot eltölteni, ezért ideális a buszos utazás.
2016. okt. 27. 12:12
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

2016-ban mindent megtalálsz a neten, amire szükséged van.

Repülőjegyet, transzfert, szállást. Gondolom egy utazáshoz épp ennyi kell.

Irodával manapság csak a nagyon szerencsétlenek utaznak.

2016. nov. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Most csak azért is leírom, hogy annak ellenére, hogy bejártam a fél világot, most mégis és ismét(!) utazási irodával megyek, mert lehetetlen egyénileg olcsóbban kihozni pl. egy bécsi adventet!!


A Budavár Tourist pedig egy régi megbízható iroda.

2016. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. nov. 10. 11:55
 6/8 Aknelva válasza:

"Szeretnék panasszal élni a december 2. szombati Pozsony advent autóbusz kirándulással kapcsolatosan.

Az út része volt az Ausztriai Kittsee csokoládégyár mintaboltjának látogatása is.

Otthagytak minket, és nélkülünk mentek Pozsonyba, úgy kellett utánuk menni egy másik társasággal. A páromnak a buszon volt a kesztyűje és a sapkája, de ha a gyógyszere lett volna ott? Belegondolt ebbe az a személy, aki kiadta az utasítást, hogy hagyjanak ott minket? Étel, ital, kesztyű, sapka nélkül kellett keresgélnünk Pozsonyban az idegenvezetőnket cipelve a vásárolt csokoládét... és négy és fél óra múlva jött vissza a busz, hogy hazavigyen."

Semmiképp sem ajánlom. Olvass utánuk, még pert is nyertek ellenük.

Én már több utazási irodával utaztam (néha kényelmes a szervezett program), de még nem tapasztaltam hasonlót.

Nem ajánlom őket.

2017. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Undorító egy utazási iroda. Nem elég h férretájékoztattak és a Hősök terén vártuk a buszt, ami a Népligetből indult, több belépőt szedtek tőlünk is mint ami fel volt tünteteve.ez náluk megszokott a többi saját zsebbe megy. Idegenvezetésnek nem mondanám ami zajlott, lehagyta a csoportot a kedves hölgy és egy hosszabb szót már nem tudott kimondani. Rengetek ilyet tudnék említeni, ahogy levélben is tettem, mivel a Prágai várra, Budai várat mondott a hölgy és egyéb ilyen csodás bakik. A válasz az volt h biztosan ÉN hallottam férre. Persze első sorból.
2018. nov. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

" Otthagytak minket"

"cipelve a vásárolt csokoládét."


Még szép, hogy az utazási irodák nem váratnak 40-50 embert azokért a pofátlan utastársakért, akiknek -önös érdekből- sokkal fontosabb az, hogy jól bevásároljanak a csokiboltban mint az, hogy a megadott időpontra odamenjenek a buszhoz.

Ilyenkor egyébként az az előírás, hogy kb. 15 perc kényszerű várakozás után tovább kell indulniuk.


Nem is értem, hogy hogyan van képetek, még nektek reklamálni?!

2018. nov. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!