Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha úgy utaznék A pontból B...

Ha úgy utaznék A pontból B pontba vonattal hogy 3 átszállással menne még magyarországon belül akkor biztos lenne az hogy a másik meg a harmadikra oda találok stb?

Figyelt kérdés
17/F vagyok sokszor vonatozok... pécsről pestre onnan berettyóujfalu majd komádi vagy valami hasonló nem biztos ohgy mindig így mint pl majd most... pécsről indulna egy vonat 15:14 kor és berettyóujfaluba 21:59re érkeznék meg... ez alatt megállok kelenföldön, kőbánya kispesten aho lcsak 6 perce múlva indul tovább a vonat ha megérkezik addigra az enyém. és onnan meg püspökladány... én nekem a 3 átszállás már sok. nem tudom hogy biztos hogy a vonat megérkezik-e vagy hoyg tudom e hogy hol kell leszálni vagy ohgy tudom-e hogy honnan és melyik lesz az én vonatom azon a megállón. ezt valamennyire lazán lehet tudni. 1-2 átszállásossal mentem már azoknál se volt MINDIG könnyű megtudni hogy melyik lesz az ezért kicsit félek a több átszállásosoktól
2016. nov. 11. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
még egy vonatot sem láttam a mezőn rostokolni, megérkezik a vonat, a kérdés az inkább hogy időben-e, kis helyeken ahol van két vagy három vágány sokat nem tudsz tévedni és jó eséllyel csak a te csatlakozásod lesz ott, amúgy vannak mindenfelé emberek kérdezni csak tudsz? Még az elvirán megnézheted hogy melyik vágányra érkezel te és melyikről megy a csatlakozás. Van telefonod, van rajta GPS? Ha igen akkor nézd meg, nézd meg hogy kb mikor kell érkezni a vonatnak a megállóhelyedre és nézd meg az előtte lévő egy két megálló nevét, így nem tévesztheted el hogy hol kell leszállnod. Ne komplikáld ezt túl!
2016. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak az gond hogy nincsen telefonom így még az időt se tudom és a megállok helyét és idejét se. leeht hogy függő vagyok telefonra és ez miatt érzem úyg hogy nagyobb esélyem van lekésni valamit nem mert nem találom vagy valami...
2016. nov. 11. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Tehát foglaljuk össze. Mi a kérdésed? Honnan hova szeretnél menni? Mert nem értem.
2016. nov. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Püspökladány Hajdú Bihar megyében van. Oda szeretnél eljutni?


Egyébként én a helyedben nem mennék fel Pestre, Szeged felé próbálj menni, onnan pedig Szolnokban gondolkodj. Rettenetes a vasúti közlekedés, mert erőltetik a Pesten való áthaladást. Ez egy nagy hibája és gyengepontja a magyar vasúti közlekedésnek. Nézegesd a térképet és a máv menetrendet hgoy adja ki neked a legkedvezőbben. Ne az átszállást nézd hanem az időtartamot. Én inkább szállok át 5ször egy 4 órás úton mint 2szer egy 10 óráson. Nem mindegy.

2016. nov. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na ebből a katyvaszból én egy szót nem értettem. Fuss neki mègegyszer de ezúttal tagolva ès lehetőleg magyarul.
2016. nov. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!