Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol van Magyarországhoz a...

Hol van Magyarországhoz a legközelebb delfin show?

Figyelt kérdés

2016. nov. 21. 20:44
1 2
 1/12 anonim válasza:
37%
Nem tudom,de remélem nem akarsz egybe sem bemenni.Állatkínzás,csak hogy tudd,jól gondold át.Ha gondolod küldök linkeket róla....
2016. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%

Egyetértek az első válaszadóval, én is azt gondolom, az ember ne támogasson olyan dolgot, amivel ezt az állatkínzást megtérül a tulajdonosainak.

Épp ezért én bár tudnék ilyen helyeket mondani, elvből nem mondok egyet sem.

2016. nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pl. Riminiben.
2016. nov. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

"én is azt gondolom, az ember ne támogasson olyan dolgot, amivel ezt az állatkínzást megtérül a tulajdonosainak"


De azért gondolom, hogy eszitek a hamburgert, a grillcsirkét meg a rántott húst?!!

2016. nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem tudom hol állatkínzás, én ilyenről nem tudtam, sőt általában szeretik az embert és a játékot, vagy a fogvatartás része a kínzás?
2016. nov. 22. 21:23
 6/12 anonim válasza:
88%
Én sem értem hogy ez miért állatkínzás. A delfinekről köztudott hogy nagyon szeretnek játszani.
2016. nov. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Játszani valóban szeretnek. De milyen játék az, amikor unos-untalan ugyanazokat a gyakorlatokat kell elvégezni, amit az idomár előírt? Én pl 50 éve szerettem a szomszéd kislánnyal papás-mamást játszani. De ha kötelező lett volna, biztos, hogy a hátam közepére sem kívánom.
2016. nov. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez az indokod, hogy neked ez az érzésed? Mert te nem szeretsz papás-mamásat játszani? Jó lenne, ha valami konkrét tanulmányt idéznél. Én sem tudom, hogy mi az igazság, de az állat nem ember, az érvelésed nem állja meg a helyét csöppet sem. A kutya és macska egész életében szeret játszani. Egyébként meg nem a papás-mamásra hasonlít a játék, inkábbe egy felnőtt sportjáték, és a felnőttek is szeretnek focizni, meg a társaságot is szeretik alapból. A delfinek ráadásul még kényszerítés nélkül is szeretik az ember társaságát, megmentik őket és szeretnek játszani. Én nem hiszenm, hogy kényszerítenék őket, manapság mindenhol elmondják, ahogy a hazai állatkerben is a fókákkal kapcsolatban, hogy csakis pozitív megerősítést használnak a tanítás során, semmi negatívat. Ezen kívül az egészségük megőrzése miatt is számos előnye van stb.
2016. nov. 25. 11:56
 9/12 anonim válasza:
63%

Na akkor az első téveszme,a delfinek szeretnek játszani.Tényleg szeretnek,akkor amikor ők akarnak,a tágas vizekben, a családjukkal.Hogy akkor miért csinálják ha nem jókedvükből teszik?Megmondom,mert egyfolytában ÉHESEK!Éheztetik őket,különben egyszerűen nem lennének hajlandóak semmiféle trükköt csinálni...Már ez egy égbekiáltó szemét dolog,és még ehhez jön a többi undorító dolog.Képzeld el azt a bezártságot amit ezek az állatok átélnek egy tökmindegy mekkora betonmedencében,mikor ők egy nap többszáz km-t is úsznak.Sokan azt sem tudják hogy a delfinek szoros családi kötelékben élnek,ezek a delfinek akik ilye delfináriumokban találhatóak,nem maguktól mentek arra,hanem 99%-ban a családjukat lemészárolták,ők pedig a kiválasztottak a "show"-ra.Küldöm a linkeket,érdemes belenézni,és átgondolni az egészet.Nincs abban szégyen ha tévedésben van valaki,az a szégyen ha tudja hogy rosszat tesz,és nem változtat...

[link]

Ez egy facebook-os oldal,de korrekt.Érdemes lejjebb tekerni az oldalon,ott sokmindent meg lehet tudni erről a mocskos iparágról.

2016. nov. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Bocs,de nem az volt a kérdés,hogy állatkínzás-e vagy nem hanem,hogy hol lehet ilyet megtekinteni.Azzal,hogy megnézi valaki nem árt az állatoknak.Ők már úgyis ott fogják leélni az életüket és pont!! Ha neked nem tetszik harcolj ellene,vagy menj és mentsd meg őket,meg az állatkertben élőket is.... Ilyen alapon ne is együnk húst mert az is állatkínzás,de a zöldségeknek is biztos fáj amikor kihúzzuk a földből,vagy leszakítjuk a fáról őket,hogy elfogyasszuk és még ragozhatnám....
2016. nov. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!