Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországban a Gardaland...

Szilike9 kérdése:

Olaszországban a Gardaland vidámpark és az Aquva park egy helyen van? Az aquva parkban vannak a cápák és a delfin show is? Sokat segít nekem.! Szép napot nektek: Szilike9

Figyelt kérdés

#Garda-tó #Gardalnad
2012. aug. 20. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:

A Gardalandról tudok csak mesélni:

Elég nagy, elég változatos, érdekes!

El lehet tölteni rengeteg időt, mikor én voltam, éjfélig volt nyitva és simán ott voltunk addig, jól éreztük magunkat nagyon :) Magyarokkal is találkoztunk :D

Nekem nem rémlik ilyen park, amit írtál (és gyanítom, hogy nem jól írtad le, de nem vagyok benne biztos, inkább nem vádaskodom), de ettől függetlenül lehet, hogy ott van.

2012. aug. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 timike26 válasza:
megnèztem a neten..szerintem kulon van mert kèt fèle àrat ir,az egyiket a gardalandra a màsikat az aquva parkra.necces de ugy tunik egy helyen de kulon,kèt belèpovel van
2012. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ėn is ezt nėztem,,csak nem egyėrtelmű sajnos. Ha ne talåntān eszetekbe jutna valami irjatok bátran.thx
2012. aug. 25. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Egymas mellett van a gardaland, aqualand es movieland. Mindbe kulon kell belepot venni, de ha mar kettobe vagy haromba mesz akkor kedvezmenyesen megkapod a jegyet. Bar foleg a movieland+aqualand tart ilyen akciokat.


amugy az aquland az nem ilyen capas, delfines show. Itt csuszdak vannak.

Legalabbis ha egyrol beszelunk.

En am mind a haromban voltam.

De nem tudok rola h lenne ott delfines, capas show.


Am nezz utana, mert mi most mar mindig neten vesszuk meg elore a jegyet ilyen vidamparkokba. Ugy majdnem a fele penzert megkapod a hivatalos honlapon.

2012. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt most már tényleg nem értem:( Képeken láttam, amikor beütöttem,hogy Gardaland. Hasonló képek voltak mint a cápákról mint nálunk a Camponáról. Ráadásul írta is,hogy olyan mintha a tenger mélyén lennél és a képeken láttam,hogy bemutató szerűség lehet egy nő áll és a delfinek ugrálnak. Nem igazodok ki és a szerelmemnek szeretném szülinapjára,mert a kedvenc állata a felfin és imádja a vidámparkokat. thx:)
2012. aug. 30. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!