Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol érdemes olcsó szállások...

Hol érdemes olcsó szállások és repülőjegyek után kutatni?

Figyelt kérdés
A szüleimet szeretnénk meglepni a 25. házassági évfordulójuk alkalmából egy római úttal, mivel mindketten régóta szeretnének eljutni oda. Milyen oldalakon érdemes keresgélni? Sajnos még a testvéremmel együtt mindketten tanulunk, így nem sok félretett pénzünk van.

2016. nov. 22. 20:03
 1/7 A kérdező kommentje:
2017 őszén lenne.
2016. nov. 22. 20:04
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez esetben még nagyon korai ezzel foglalkozni.

Repjegy: Ryanair, Wizzair

Szállás: pl. booking.com

2016. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most még csak érdeklődöm, nézelődök. Foglalni még nem most szeretnék, de azért időben.
2016. nov. 22. 21:17
 4/7 anonim válasza:
skyscanner a repülő
2016. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mikor van az a jeles nap, de Rómába 12 euróért már kaphatsz repülőjegyet.

Felmész az azair.eu oldalára, beállítod mikor, honnan és hova mennél pl így, és köpi az olcsó találatokat.

[link]


Amúgy két cég járatait érdemes kombinálnod, wizzairét és ryanairét. A többit hanyagold.

Szerintem nem kell ahhoz nagy lélegzet, hogy összedobjatok egy ilyen jegyre 25 eurót. (azt tudnod kell, a jan-febr mindig a legolcsóbbak közt van, ennél később csak drágább lesz a jegy, de Róma télen is zöld, kellemes enyhe hely).

Repjegyet mindig a légitársaság oldalán vegyél, lehetőleg ne vegyél extrákat, és férjetek be a kézipoggyászba.

Szálláshoz trivago.hu tökéletes választás.

Sok sikert!

2016. nov. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Repjegyportált is érdemes nézegetni, kiírják a friss akciókat.

Szállás: én is a booking.comot használom, de voltam airbnb-n keresztül foglalt szálláson is, és nagyon jó volt. Az a kérdés, mennyire tapasztalt utazók a szülők, ill. mennyire beszélnek nyelveket, olaszt vagy angolt. A szállodákban biztos, hogy beszélnek angolul, a magánszállásokon nem tuti.

Laktunk egyszer egy klassz négycsillagos szállodában a központ közelében, csendes részen, nagyon jó áron, reggelivel, Grand Hotel Tiberio a neve. Kb. 30 lépésre van a megállótól, ahonnan 10-15 percenként van busz a belvárosba (kb. 10 perc a menetidő), de van saját ingyenes transzfere a Vatikánba és a belvárosba is.

2016. nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A booking.comon foglalhatsz jó előre is, van rengeteg szállás, ami ingyen lemondható (általában legkésőbb az érkezés előtt 7 nappal, némelyik 30 nappal, kiírják.) Én általában 5-6 db körül foglalok, ami jónak néz ki, arra lecsapok, elég hamar elfogynak a szobák az ilyenekben. Amikor eldöntöm, melyik legyen, lemondom a többit.
2016. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!