Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Járt valaki a közelmúltban...

Járt valaki a közelmúltban Mexikóban? A csapból is az folyik, hogy mennyire veszélyes. A tipikus turista helyekre gondolok, mint pl Playa del Carmen.

Figyelt kérdés
Régi vágyam eljutni oda, és most végre lenne anyagi keret is az utazásra. Saját tapasztalatokra lennék kíváncsi. Milyen ott az idö április végén? Mi a helyzet a zika vírussal?
2016. dec. 28. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Próbálj meg nem a csapból tájékozódni.

Próbálj meg olyan helyekre utazni, amiket megértesz.

Amíg nem tudsz rákeresni arra, egy helyen milyen idő van az adott időszakban, inkább a balatonnál nyaralj.

2016. dec. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy energiát fektettél a válaszolásba, de okosabb nem lettem. Nem tudom, melyik része nem tiszta: "saját tapasztalatok". A neten található szakirodalmat elolvastam két nyelven. De tudod, velem is megesett már, hogy mást tapasztaltam egy-egy helyen, mint amit elötte a neten olvastam. Veled ezek szerint még nem, jó neked!
2016. dec. 28. 08:58
 3/8 anonim válasza:
En meg nem voltam , de sok modell ismerosom ment oda nyaralni es imadtak semmi veszelytol nem szamoltak be . azt mondtak tiszta volt a kaja az utcat a boltok akkor a hotel, jok a bulik, szerintem s turista helyek jok lehetnek :D
2016. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Munkatársam volt. Tengerpart + szokásos turista helyek. Veszélyes nem volt. Zika nem érinti őket, már idősebbek, nem akarnak már több gyereket.
2016. dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

A helyedben megpróbálnék azon a nagyon szűk szellemi mezsgyén mozogni, ahonnan kiírtad a kérdésedet.

És próbáld meg hogy megvárod a kérdésedre adekvát válaszokat tisztán saját tapasztalattal.

Nem baj, ha nem lesz ilyen. Elvégre nem minden csap olyan született zseni. És tudod, az itt válaszadók többsége az all inclusive asztaltól maximum tolmács társaságában mer eltávolodni.

De sok sikert.

2016. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
Ha kapsz is választ max valami cancuni resortos baromságról fog szólni, aminek annyi a célja, hogy lehet róla beszélni a munkatársaknak.
2016. dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ZoltanAnglia ***** válasza:
Tavaj voltam Kambodzsaban. Kiutazas elottmindenfele remhirt halottam rola. Aztan mikot ott voltam, soha semmilyen veszelyt nem erzekeltem. Ovatosnak azert mindenutt legyel ovatos, de effele hirek ne tartsanak vissza attol, hogy felfedezd a vilagot. E sok evvel ezelott meg a pakisztani bortont is megjartam, ahova betettek 23 napracsak mert lejart a vizumom es ido utan akartam azt meghosszabitani...megis akar oda is elmennek ismet.
2016. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ZoltanAnglia ***** válasza:
Meg annyit: A zika virustol valoban jobb ha tartasz amennyiben terhes no vagy...ha nem akkor annyira mint a nathatol, ugyanis kb olyan a hatasa. Errol nem halottal??
2016. dec. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!