Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Laktatok már olyan városban...

Laktatok már olyan városban ahol amúgy nem szerettetek, sőt utáltatok élni?

Figyelt kérdés

Elköltöztél azóta onnan? Hogy "vészelted" át azokat a hónapokat/éveket még a költözés előtt? Hogy teltek a mindennapjaitok így?


Én egy nagyobb városban élek (itt M.o.-n), de nagyon nem szeretek itt lenni. Az emberek többsége bunkó. 3 munkahelyem volt eddig, mindenhol kihasználtak a munkatársak. Az utcák, parkok nagy része tele van szórva szeméttel. Sok a gusztustalanul viselkedő cigány (tisztelet a kivételnek). A járdák közepe sokszor le van hányva, vagy éppen oda van sz.rva. Sajnos a körülmények még nem adottak ahhoz, hogy elköltözzek, de amit lesz rá lehetőségem megteszem. Elég rossz itt a közérzetem.

Ti hogy bírtátok ki ezt az időszakot?


2017. jan. 5. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, Pécsen és elköltöztem
2017. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennyire rossz a helyzet Pécsen?
2017. jan. 5. 18:55
 3/4 Donald J. Trump ***** válasza:
Győr. Bár én inkább úgy szoktam fogalmazni, hogy ott nem laktam, csak egyetmista voltam, de 4 évet mégiscsak eltöltöttem ott, s nem szerettem. Mármint látszik, hogy kőgazdag az önkormányzat, de a Graboplast mellett laktunk és azon a környéken baromi sok ipari létesítmény akadt - a szeszgyárból is mindig átjött az élesztőszag, a vasúton is ötpercenként ment el egy csikorgós szerelvény vagy hangos dieselmozdony, fényszennyezés is elég fura volt - néha éjszaka is olyan világos volt, mint nappal. Más részeiről el tudom képzelni, hogy élhetőbb, de az emberek hozzállása is furcsa volt - nem bunkók vagy ilyesmik, inkább csak nem törődnek a többiekkel.
2017. jan. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, Pecs az orszag egyik legszarabb varosa
2017. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!