Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Maradt kb 25 ezer forint a...

Maradt kb 25 ezer forint a szép kártya szállás zsebén. Mire tudom felhasználni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 12. 13:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Szállásra? Mégis mire akarod költeni? Vannak fürdők ahol a belépő fizethető akármelyik zsebből. Vagy ha egy ismerősöd megy wellnesezni akkor megfűzöd hogy fizessen a te kártyáddal és adja neked az árát. Így lesz pénzed azt meg arra költöd amire akarod.
2017. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
azt kérdeztem, hogy mire lehet elkölteni, mivel szállást nem adnak ennyi pénzért. nézek akkor fürdőt, hogy hol lehet vele fizetni
2017. jan. 12. 15:51
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Ja, ha neked 8 csillagos szállás kell, akkor nem, egyébként akár 1 hétre is lehet ennyiért Magyarországon szállást találni.
2017. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Esetleg kipótolhatod kp-vel, nem tilos... Hány főre keresel? Két főre egy hétvége azért kijönne...
2017. jan. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hol találok olyan szállást, ahol ennyiért 2 fő 2 éjszakát szállhat meg? NEmtudom milyen aza 8 csillagos szálloda, olyat még nem hallottam. Lehet olyat, hogy a szállás egyik részét SZÉP kártyával, másikat kp-val fizetem?
2017. jan. 13. 06:45
 6/17 anonim ***** válasza:
Maiutazas.hu
2017. jan. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Természetesen ki lehet pótolni kp-vel.
2017. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, hogy nem akarja kipótolni pénzzel. És nem nyolc csillagos szállodába akar menni, de egy gagyi szállodában sem megy 25 ezerből sokra két ember. Főleg, ha már elmegy odáig, akkor egy éjszakára meg semmi értelme az egésznek.

Amúgy nagy baromság a SZÉP kártya, ha keveset adnak rá.


Nekünk most kitalálta a munkáltatónk, hogy az Erzsébet helyett, ad havi 3 ezret SZÉP kártyára. Ugyanez a kis összeg egy bevásárlásba azért számít, de mit csináljak havi három ezer "pihenésre, szórakozásra, szállásra" költhető összeggel? Semmire sem jó szinte. Főleg egy családnak. Mint anno az emc, egy rakás kollégám olyan helyen lakott, ahol egyáltalán SEHOL sem fogadták el, fél órát kellett nekik autózni ahhoz, hogy elkölthessék, igaz azzal legalább lehetett kaját venni.

2017. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
8#-hoz még azt tenném hozzá, hogy tök jó, hogy fel akarják lendíteni a turizmust a munkáltató meg gondolja milyen jót tesz veled, csak sokan azért nem használják fel, mert nem elég, és csak további költségekbe vernék magukat, ha fel akarnák használni, mivel ki kéne pótolni, amire nem telik nekik és jobban járnak, ha hagyják elveszni a fenébe.
2017. jan. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nekem is az a bajom, hogy keveset utalnak rá, ezért nemtudok vele mit kezdeni. a szállást talán kifutná egy éjszakára, de a benzin + kaja költséggel együtt már nem éri meg. Köszi a válaszokat, megpróbálom valami belépőre felhasználni.
2017. jan. 23. 07:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!