Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Maradt kb 25 ezer forint a...

Maradt kb 25 ezer forint a szép kártya szállás zsebén. Mire tudom felhasználni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 12. 13:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%

Teljesen rosszul állsz a szép kártyához. Oké hogy keveset utalnak rá, de h.ülye duma az hogy kaja + benzin költség és így nem éri meg.Mi az hogy nem éri meg? Neked nem éri meg kikapcsolódni egy kicsit? Miért nem éri meg magadra költeni? Ez egy támogatás hogyha elmész nyaralni akkor ennyivel kevesebbet kell fizetned. Nem azért van hogy mindent fizessenek helyetted. Ez egy adható támogatási forma. A kajára meg csak annyit hogy itthon is enned kell valamit. És miért baj ha csak egy éjszakára futja? az is lehet kikapcsolódás. Amúgy írták előttem a maiutazást, na én is rákerestem és belehet állítani hogy pl belföld 20 ezer alatt, vagy 20 és 30 ezer között és nagyon jókat dobott ki. Nem feltétlen kell az ország másik végére utaznod hanem elég 20-30 km-re keresgélni a lakhelyedtől akkor nem lesz horror az üzemanyag költség. Sajnos te az a fajta ember vagy aki egy jó lehetőséget nem tud értékelni, lusta utána nézni és csak virnyogni tud. Tessék a link még válogatni is tudsz: [link]

Most már csak annyit tudunk tenni hogy helyetted elmegyünk, mást már nem.

2017. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%

Kedves drága 11-es, lehet, hogy ő "az a fajta" ember, mint még rohadt sokan mások, akik nem várják el, hogy mindent kifizessenek helyettük, de nincs nekik elég arra, hogy bármennyit jószívvel hozzátegyenek, mert következő hónapban hiányozni fog. Ha nem tűnt volna fel, nagyon sokan fizetéstől fizetésig élnek, és nem azért, mert gyökerek, hanem azért, mert keveset keresnek. És nekik rohadt nagy hülyeség azt mondani, hogy hát miért sajnálja a kikapcsolódásra, azért ba meg, mert örül neki, ha kifizet minden számlát, rendesen eszik és esetlen nem 0-ra jön ki, hanem marad pár ezer forintja, amit nem rögtön nyaralásba fektet, hanem pihentet a számláján, hogy ne kerüljön nehéz helyzetbe ha hirtelen pl. vízvezeték-szerelőt kell hívni.


Nem mindenki olyan szerencsés, hogy legyen neki plusz pénze kikapcsolódásra, meg nyaralgatásra, és nem mindenki olyan felelőtlen, hogy akkor is elköltse nyaralásra, ha tudja, hogy nincs neki és következő hónapban gondban lesz miatta.


Az "otthon is enned kell"-ről meg annyit, hogy otthon főz ba meg, nem elmegy valahova enni.

2017. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

12

Ha ennyire nincs valakinek pénze amit kétlek mert rohadt sokan szórják a semmire utána meg sírnak hogy nincs de neked milyen jó, akkor találja fel magát a kérdező és adja el a kártyán lévő összeget. Hidd el sokan csinálják. Amúgy meg a kérdező esete nem az. Egyszerűen ő az a típus aki nem akar menni soha sehova. Lusta utánanézni hol költheti el. Mifelénk még a fürdőbelépőt is megvehetjük vendéglátás zsebből. És bizony vannak olyan helyek ahol olcsó pénzből ehetsz, nem kell tízezrekről beszélni. Ha a kérdező nem lusta langyos f. sz már rég megszabadult volna rongyos 25 ezertől így vagy úgy. Hiába kevés ez a pénz , adják akkor tessék a legjobbat kihozni belőle. A fizetéshez nem rakják hozzá akkor ha van felkell használni.

2017. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%

"Amúgy meg a kérdező esete nem az. Egyszerűen ő az a típus aki nem akar menni soha sehova."


Nem védem a kérdezőt, mert fingom nincs, hogy ki ő, milyen ember. De te ezt honnan a büdös lófaxból tudod? Legalább egy szerintemet nyomtál volna a mondat közepébe.

2017. jan. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Onnan hogy csak kifogásokat keres.
2017. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi a kifogás?
2017. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
nemtudom mért alakult ki ilyen vita ebből a kérdésből. egyszerűen az idei cafeteria választáskor az erzsébet kártyára ill kp-ben kértem a cafeteriamat. Ezért kérdeztem, hogy ami megmaradt mit tudok vele kezdeni. nem vagyok sem lusta, sem peig olyan ember aki nem értékeli a legetőségeket. eddigiekben is felhasználtuk a keretet, egyszerűen a legutóbbi utazásunk után ennyi maradt. Azt pedig egyátalán nem említettem, hogy nincs pénzem, és hogy elszórom másra. a helyzet mindössze ennyi, hogy másra kértem a cafeteriát, és nem akartam hogy elvesszen. Azt sem értem mért feltételezi bárki, hogy lusta vagyok főleg hogy egy f. (mellesleg nő vagyok) vagy nem akarok menni sehova. eddig is elköltöttem a pénzt róla. a kifogás keresést sem értem, hisz csak egy ártatlan kérdést tettem fel. na mindegy. Köszönöm az értelmes válaszokat.
2017. jan. 25. 06:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!