Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit kell elintézni ahhoz,...

Mit kell elintézni ahhoz, hogy kimenjek Angliába dolgozni?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam külföldön így fogalmam sincs, hogy ott mik az elvárások ha hivatalosan akarok ott tartózkodni és dolgozni, az itthoni TB-t meg akarom tartani de kint is szeretném fizetni. Ezt még itthon kell elintéznem vagy ha már kint vagyok kell meglátogatnom az ottani hivatalokat?

Köszönöm a válaszokat!


2017. jan. 13. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

Annyi ilyen kerdes van már itt megvalaszolva meg annyi blog / netes cikk stb foglalkozik a temaval,hogy ennyit igazan megtehettél volna hogy ott szétnézel/olvasgatsz mielőtt idejössz kérdezni a vakot!


"az itthoni TB-t meg akarom tartani de kint is szeretném fizetni"


Ilyen nem lehetséges!

2017. jan. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először beköltözöl valahova aztán n.i ha ez meg van akkor munka keresés + banszámla csináltatás. 1esnek igaza van sok ilyen kérdés van úgyhogy nem fejtem ki.
2017. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!