Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani egy helyet...

Tudnátok mondani egy helyet ahova évente párszor ki lehet menni barátokkal, csak kikapcsolódni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam ami olyan magánjellegű, tábortűz meg hasonlók, nem ilyen szórakozóhely vagy ilyesmi. Igazából én se tudom milyen kéne legyen pontosan szóval ha eszetekbe jut akármi akkor csak nyugodtan javasold. Előre is köszönöm.

2017. jan. 28. 11:10
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Jó ötlet!

Magyarországon belül rengeteg dunai és tiszai holtág van, ahol egy ember nem sok, annyi se jár, tökéletes helyszín egy nyári pár napos bandázáshoz tűzrakással,fürdéssel,labdázással,piálással, és mindennel :)

Másik szimpatikus program, az Alföldön vagy akár a Dunántúlon egy többnapos biciklitúra, akár többszáz kilométert letekerve, minden este táborhelyépítéssel,pihenéssel,sütögetéssel, és másnap reggeli indulással :)

2017. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!