Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ausztriában, Németországban,...

Ausztriában, Németországban, vagy Írországban vállaltak már így (bővebben lent) hidegburkolók, vagy kőművesek munkát?

Figyelt kérdés

Lakóautóval járták - magánzók - az országot munkát kereseve, esténként (és szabadnapokon) a lakókocsijukban aludva parkolókban, esetleg kempingekben?


Ti vállalnátok így munkát nyugaton?



2017. febr. 17. 17:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha nem megfelelő topikba írtam ki a kérdést, elnézést érte, nem tudtam (ennél) jobb helyet találni.
2017. febr. 17. 17:40
 2/11 anonim ***** válasza:
Ki alakalmaz egy lakóatóban élö munkást?
2017. febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Németországban referenciák nélküli, vándorló valakit senki nem alkalmaz - mivel így semmi garancia sincs a munka minöségére nézve.
2017. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A kerdes eleve felejtos mert igy nem lehet munkat vallanlni az emlitett orszagokban....ahoz kell egy allando lakcím.....arra meg nem tudom mit fogsz megadni....hogy a bekötő út végén jobbra a tisztáson egy lakókocsi?!?
2017. febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A referenciát jogosnak találom, az állandó lakcímmel nem értek egyet. Minek bárkinek is állandó lakcím, ha a munkája (tegyük fel jó referenciamunkái vannak) aranyat ér?!

Nem egy cím határozza meg az elvégzett munka minőségét!


(Nem kell nekem rontani, sejtem ebből is már, hogy valami más van a háttérben, de ez (ha valóban így van) akkor sem jó... Hiszen lehet valaki tényleg nagyszerű munkát végez!)

2017. febr. 17. 23:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Hallottál már olyanról hogy papírmunka?
2017. febr. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A papímunkát is el lehet intézni magyarországi állandó lakcímre is... Ettől még a munkája lehet, hogy ténylegesen fantasztikus! Nem ez határozza meg az elvégzett munka minőségét.
2017. febr. 19. 09:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyilvan nem a lakcim hatarozza meg a munka minoseget,de ahogy elnezem te nem akarod megérteni amit írok.....
2017. febr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon is értem, emiatt ne legyenek fenntartásaid, de nem hiszem el (de akkor csak a te kedvedért: nem akarom elhinni), hogy magyarországi lakcím ne lenne nekik elegendő - kapcsolattartásra pedig ott a net, ott a händy.
2017. febr. 19. 10:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Az hogy te mit hiszel,meg hogy valojaban hogy mennek a dolgok az ket kulonbozo dolog......
2017. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!