Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Intercity-re lehet venni...

Intercity-re lehet venni helyjegyet kifejezetten NEM asztal mellé?

Figyelt kérdés
Az online rendelésnél csak azt lehet megadni, hogyha kifejezetten asztal mellettit szeretnék, a pénztárnál lehet kérni nem asztal mellettit? Utálok az asztalnál ülni, márpedig azokat a jegyeket értékesítik elsőnek. Azon kívül, hogy minél később vegyem meg a jegyet valami módszer?

#jegy #IC #helyjegy #Inercity
2017. febr. 21. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Mi bajod vele? Legjobb hely. Néha tök jó csajok ülnek szembe, lehet bámulni a mellüket egész úton :D
2017. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na igen, de legtöbbször utálok szemezni meg lábazni random emberekkel. :) Leginkább az zavar, hogy nincs elég hely 2 ember lábának egyszerre. Meg az egyik térdem a szemetest veri, a másik meg az asztallábat.
2017. febr. 21. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
En mar kertem penztarban igy, es tudtak adni.
2017. febr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok ezzel. Én addig szoktam próbálgatni onlone, amíg nem ad megfelelőt, esetleg váltogatva a folyosó és ablak melletti helyeket.
2017. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
online vetelnel mielott meg kifizeted kiirja hogz pl termes kocsi asztal melletti na akkor nem kell tovabb folytatni hanem vagy aznap kesobb probalni vagy masnap, nalam ez mukodik, soha nem ultem asztalnal mert utalom idegen emberek pofajat bamulni
2017. febr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!