Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Budapestről Párizsba mennyibe...

Budapestről Párizsba mennyibe kerülne az út taxival?

Figyelt kérdés

2017. márc. 5. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi vagy te, bevándorló??? :))
2017. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
A legtobb tarsasag nem vallal kulfoldi fuvart. Akik megis, eleg borsos aron merik, szerintem 1000 EUR alatt nem usznad meg haztol-hazig szallitassal.
2017. márc. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
105 euró így hirtelen kereséssel oszkáron. Érdemes blablán is megnézni. :)
2017. márc. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy azt Móriczka elképzeli -- ha hivatalos sofőrrel mész akkor tudni kell, hogy nekik EU által megszabott maximum vezetési idejük van, amit be kell tartaniuk. Rettenetesen drága lesz hiszen a pihenőidejét is fizetned kell. Ha Józsival mész oszkárról, az más.
2017. márc. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az oszkar viszont nem taxi!
2017. márc. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 veterán vas ***** válasza:
Talán riportot írsz a migránsok kiadásairól? ;)
2017. márc. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem hiszem hogy vállalnak. Inkább menj busszal sokkal olcsóbb mint ha taxival mennèl ha vállalnak. Egy busz jegy csak 25 000 forint. De a taxi árába ugy gondolj bele, hogy várason BELÜL a busz 300/400 forint mig a taxi 1000-3000 forint.



Renèlem segitettem.

2017. márc. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vagy válassz transzfer céget. Én is ilyenben dolgozom, mi bárhová elviszünk. Privátban tudok bővebb infót adni.
2017. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!