Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha le telik a 3 hónap vizum...

Ha le telik a 3 hónap vizum amerikába utána fizetnem kell vagy haza kell jönnöm és ugy fizetni?

Figyelt kérdés

2017. márc. 16. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Az ESTA-ra gondolsz? Azt előre kell kifizetni.

Vagy mire gondoltál?

2017. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

*tellik *vízum utána előtt vessző *úgy ("Amerikába" is valószínűleg helytelen de ebből a katyvaszból nem lehet kideríteni). Mindezekre a mobiltelefon nem indoklás. Ezek a szintaktikai problémák , a szemantikai problémákat az első már tárgyalta.


Az ESTA valóban egyszerre kilencven napos tartózkodást tesz lehetővé az USÁ-ban (és nem Amerikában, még kevésbe Amerikába) és ezt nem lehet hosszabítani. Ha igényelsz B1/B2 vízumot (amit persze jól meg kell indokolni, mert a messzi Amerikába' hamar kiszúrják ám, hogy a kis magyar hülye feketén akar dolgozni) az hat hónapra elég és azt meg lehet hosszabbítani egyszer megint csak ha van rá indokod. Dolgozni egyikkel sem lehet. Ennyi ésszel azért ne az USÁ-ba indulj feketemunkára, ha szabad tanácsolni.

2017. márc. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én be vallom sose voltam egy normális ember. De ha én valamit akarok azt elérem.
2017. márc. 16. 15:42
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha letelik a 3 hónap, akkor haza kell jönnöd, és ne4m kell fizetni semmit. De csak bizonyos idő után mehetsz ki újra. Vagy kint maradhatsz feketén. De akkor kell valahol szállást szerezned, valamilyen munkát találni, hogy ne halj éhen. Ez viszont ma már ismerős nélkül lehetetlen.
2017. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

konyorgom ne etessetek a trollt, ez a srac mar vagy az otodik ilyen amerikas kerdest teszi fel.

figyelj, iphonera futotta, meg lesz az a penz is, ami amerikaba`eljuttat teged. :D te gyoker

2017. márc. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

> Én be vallom sose voltam egy normális ember. De ha én valamit akarok azt elérem.


*bevallom


Hogy Te mit akarsz, az egy dolog. Az ilyen nagyakaratú emberekből lesznek aztán azok a sztorik, hogy a magyarokat ok nélkül visszafordítják a New York-i reptéren. Próbáld megérteni, hogy az USA határőrsége rengeteg hozzád hasonló embert lát és veled ellentétben ők nem hülyék.

2017. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És pont az ilyen hátráltató emberek miatt fogok önbizalmat szerezni. Köszike.(:
2017. márc. 18. 17:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik országról van szó.
2017. márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!