Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Utána olvastam, hogy a táp se...

Utána olvastam, hogy a táp se lehet élete végéig ugyanaz ezért úgy akarnám hogy 1 hónap Taste of the Wild,1 hónap Pedigree. Valaki mondana nekem még 2 fajtát?

Figyelt kérdés
Persze tudtam hogy élete végéig nem etethetem ugyanazzal a fajtával,mert megunná csak az a kérdés hogy jo lesz-e az a két fajta felváltva? Meg ha valaki tudna segiteni nekem abba hogy mond még 2 fajta tápot amelyek illenek ehhez mert úgy szeretném ,hogy felváltva és akkor nem ugyan azt kapják hónaponta hanem 4 hónaponta kapják ugyan azt.

2017. febr. 7. 19:09
1 2 3
 1/27 bollocks ***** válasza:
82%
Eheti ugyanazt. A Pedigree meg egy rakás szar.
2017. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
Eheti ugyanazt de ne pedigreet. Ha olcsóbbat keresek akkor brit prémium vagy fit active de ahonnan a totw-ot rendelned találsz meg jó tápokat amik nem.dragak.
2017. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem Pedigree, hanem Darling*
2017. febr. 7. 19:14
 4/27 anonim ***** válasza:
90%

"A kérdező kommentje:

Nem Pedigree, hanem Darling*"


Mindegy, mindkettő a legsilányabb vacak.

2017. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 bollocks ***** válasza:
90%
Az még szarabb.
2017. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanaz a két táp kb. Egy rakás szar. Ne add neki. Adj egyfajta, jó minőségű tápot, a TOTW okés. Semmi szüksége a kevergetésre.
2017. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%
És te így akarsz 3 kölyköt? Kutyásként ha mással nem is a tápokkal illene tisztában lenni. A darling és pedigree szemét meg az összes többi hasonló is. Tápot max akkor kell váltani ha megunja a kutya, mert van ilyen, de olyan isvan hogy akár élete végéig ugyan azt eszi. Cserélgetni felesleges.
2017. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%

Ez hülyeség, hogy nem eheti ugyanazt! Vagy te értelmezted rosszul! Abban az értelemben nem eheti élete végéig ugyanazt, hogy kölyök korában kölyök táp kell, felnőtt korában adult, idős korában senior, de egyébként a kutyák emésztésének kifejezetten rossz, ha folyamatosan váltogatod a tápot. Draling, Chappi, Pedigree mind ugyanaz, mind egy kalap sz+r . Taste of the Wildot nyugodtan kaphat, nem kell váltogatni. A kutya pedig nem igazán fogja megunni. Ők nem élvezetből esznek (mint pl az embere sokszor. A chipsre, csokira például nincs szükségünk az életben maradáshoz mégis esszük, mert finom)

A kutyák azért esznek, mert máskülönben éhen halnának. Nincs szükségük változatosságra (kivéve a BARF-nál, ott kell a változatosság, hogy minden kellő vitaminhoz hozzá jusson a kutya) , de egy teljes értékű eledelt nem kell, sőt nem is szabad hónaponta váltogatni csak, mert azt hallottad, hogy megunná. Maradj a Taste Of the Wildnál, azt élete végéig kaphatja, mert nem korfüggő (csak Puppy tápjuk van azt hiszem, meg minden életkorban jó) , vagy amikor elérte a 7 éves kort, akkor válthatsz valami jó minőségű senior tápra.

2017. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Tehát maradjak a Taste of the Wild tápnál? Oké. És milyen jutalom falatot kapjanak?
2017. febr. 7. 19:29
 10/27 A kérdező kommentje:
A konzerv is jó a Taste of the Wild tápból? És mivelhogy nem találtam Taste of the Wild jutalomfalatot,ezért nem tudom milyet adjak. szerintetek?Amúgy tudtok mondani gödöllő felé egy boltot ahol adnak el kutyának nyer kosztot?
2017. febr. 7. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!