Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Barátnőm és én, nyaralás...

Majz kérdése:

Barátnőm és én, nyaralás Horvátba?

Figyelt kérdés
Miről lenne szó, 2-en tervezzük a nyaralásunkat Horvátországba, 20 évesek vagyunk, keret kb 300-400k körül mozog ami rendelkezésre. Augusztusban mennék, mit ajánlatok ? főként túrázni strandolni, helyi szokásokat ismernénk/néznék meg, fő célunk nem a bulizás (de azt sem vetjük meg) Válaszokat előre is köszönöm ! :)

2017. ápr. 25. 22:06
 1/5 A kérdező kommentje:
ui: Eddig Vodice, Krk, Umag ezeket nézegettük
2017. ápr. 25. 22:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből én nem Horvátba mennék,az tuti!
2017. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akartok kulonosebben messzire utazni, Horvatorszag helyett inkabb Szloveniaba menjetek. Eg es fold, sehol sincs az a balkani lehuzos stilus, szep orszag, normalis arakon, kozel is van, tenger is van, hegyek volgyek tavak is vannak, jokat foznek, normalisak az utakon, hadd ne soroljam tovabb.
2017. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 2-essel teljesen egyet ertek!3-4szazezret eltapsolni a horvároknál.....MINEK??Meg MIRE??

Ennyiből már annyi más lehetőség van,legfeljebb nem agusztusban a főszezon kellős közepén!

A 3-as emliti szlovéniát!Én azt az orszagot csak akkor ajanlom ha nem a tengerpart a cél!De akkor minden képpen!!

2017. ápr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, autóval mennétek. Először is, augusztus első két hete annyira főszezon, hogy már szállást se nagyon kaptok, másrészt nagyon drága minden és tömeg van. Én emlékszem olyanra, hogy a baskai strandon nem tudtuk lerakni a törölközőt, el kellett jönnünk...

Túrázni nyáron nem fogtok, a kopár hegyeken megsültök. Ha mégis oda mennétek, Plitvice ismert látványosság, lehet raftingolni néhány helyen a hegyek között. A tengerparton inkább a szigeteket ajánlom és minél délebbre, ha nem akartok belefulladni a tömegbe.


Ezen felül én sem ajánlom Horvátországot, szerintem is jobb ötlet Szlovénia: Posztojna, Bled (és Bohinj), rafting a Szocsán (Isonzón). Aztán tovább az olasz tengerpartra, még Velence is beleférne. A tömeg, árak aug. első két hetében ugyanúgy, mint Horvátországban. Ha tehetitek aug. vége felé menjetek, vagy júliusban.

2017. ápr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!