Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Keszthelytől Montenegróit...

Keszthelytől Montenegróit (Ulcinj) körülbelül mennyi idő alatt lehet odaérni? Bosznián át mennénk, autóval.

Figyelt kérdés

2017. máj. 1. 10:48
1 2
 1/13 anonim válasza:

E71-en keresztül 10 óra 53 perc, 974 km

Legalábbis a google térkép ezt írja:)

2017. máj. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Google térkép szerint 11 óra 34 perc. Ha beleszámoljuk a pisi- és kajaszüneteket is, alsó hangon 13-14 óra. Lehet, hogy érdemes lenne beiktatni egy alvást közben, mondjuk, Szarajevóban.
2017. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de a Google térképben nem igazán bízom. Inkább a személyes tapasztalatokban. :)
2017. máj. 1. 11:28
 4/13 anonim ***** válasza:

2Köszönöm szépen, de a Google térképben nem igazán bízom. Inkább a személyes tapasztalatokban. :)"


Pedig elég jól belövi a dolgot, figyelembe veszi a forgalmi helyzetet is, sokat használom navigálásra. Pár éve Rómából jöttem haza egyetlen ötperces megállóval, akkor se volt markáns eltérés a jósolt és a valódi időtartam között. Külföldön, gondolom, nagyjából betartod a sebességkorlátozásokat is, max az torzíthatja egy kicsit az adatot.

2017. máj. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én kétszer tettem meg Budapestről ezt az utat, 16 óra volt nyári forgalomban, tisztességes ebédszünettel (kb. 1 óra), szép helyeken pár fotóra megállva. És persze nem autópályás határátkelőt használtunk.
2017. máj. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Nalam a google maps rovidebb(ilyen 1-2 oras utaknal) 1-2 percet teved. Nagy forgalmat, baleseteket, dugokat jelol, alternativakat ajanl. Hosszabb utaknal pedig kb annyival tobb az ut, amennyit pihenoben toltok, szoval en is eleg megbizhatatlannak mondanam es inkabb hinnek teljesen random emberkeknek a gyakorikerdeseken. :)
2017. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Csakis azért tettem fel a kérdést, hogy olyan válaszoljon, aki már megtette azt az utat. Budapesti, köszönöm!

Egy egyszerű kérdest nem tehet fel az ember, mert a Magyar azon is gúnyolódik.

2017. máj. 1. 16:02
 8/13 anonim válasza:
Az út Kaposvárról reggelt 5-től Ulcinjig este 9-30-ig tartott. kb 15-16 óra.
2017. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm szépen!
2017. máj. 13. 14:43
 10/13 anonim válasza:
Ha érdekli van úti beszámolóm és ulcinji beszámolóm.
2017. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!