Kezdőoldal » Utazás » Európa » Montenegróba megyünk nyaralni....

Montenegróba megyünk nyaralni. Szerintetek Szerbia, vagy Bosznia-Hercegoniva felé menjünk autóval? Merre jobbak az utak, merre szebb a táj?

Figyelt kérdés

2017. márc. 4. 08:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
25%
szerintem románia de csak a ott menjetek ahol laktak magyarok (erdélyben) csodálatos a hely.
2017. márc. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Mi tavaly voltunk Szerbia fele. A tapasztalatom az, hogy mire elersz a szep reszhez mar pont leszarod, annyira faj mindened az akkor mar 8-9-10 oras ulestol, es mar csak meg akarsz erkezni, hogy kiszallhass a rohadt autobol. Es egy jo tanacs: semmit ne egyetek Montenegroban (ami nem elore csomagolt vagy ilyesmire gondolok itt), ugy talan elkerulhetitek az etelmergezeseket. Gyumolcsot, zoldseget eszetekbe ne jusson venni meg szupermarketben sem, illetve a beulos helyeket en a 3. vagy 4. napon hagytam abba, amikor is egy teljesen kulturaltnak tuno tengerparti helyrol 3 napig tarto maratoni etelmergezest kaptam. Szoval, nezelodni oke, de nagyon balkani allapotok uralkodnak kaja es tisztasag szempontjabol (mi egy tarsasaggal mentunk 10+ fo, nem ettunk tul sokszor egyutt, tehat mindenki mashol evett legtobbszor, es igy uszta meg a 10-bol 2 ember az etelmergezest.).
2017. márc. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerbia tökéletes.
2017. márc. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%

Tudom és értem, Marcus Aurelius óta pontosan dokumentálta az emberiség, hogy az emberek akkor is azt teszik amit gondolnak, ha a náluknál bölcsebb kitszei értük a lelkét, de mondd csak, nem lenne érdemes ezegyszer elmenni repülővel? Nem elhitetni magaddal, hogy a gyönyörű táj miatt veszel autopálya matricát, vezetsz másfél napot, hanem csak felülni, leszállni Podgoricán, mindezt pár ezer forintért a Wizzairnél.

Röhögni az összes köcsög autóson, aki közben a prérit bámulja?

2017. márc. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Szerbia fejlettebb, én arra nennék, Bosznia érdekes hely, de nagyon szegény. És montenegroban semmi baj nincs a kajával, már tizenx évvel ezelőtt sem volt semmi baj, nyugodtan lehet enni bármit, annyira kaphatsz ételmérgezést, mint itthon.
2017. márc. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Bosznia fele nagyon szep, de lassu. A kajaval nekunk sem volt bajunk es a tengerparton balkani allapotokat sem tapqsztaltunk...

Amugy en sziveseebben autozok mint repulok. Ugy tobbet latok a vilagbol.

2017. márc. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretnénk repülővel menni, biztos fárasztó az út autóval de a látvány kárpótol! Az utak minősége érdekel inkább, mennyire lehet haladni?
2017. márc. 4. 12:25
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Boszniában a táj gyönyörű, az utak ugyan keskenyek de jobbak mint itt. Pont annyi esélyed (ha nem több) van ételmérgezést kapni itt mint a Balkánon bárhol. Egyébként én sem mennék repülővel, időben sem rövidebb sokkal és nem kell az ótvar prolijárattal utazni és valóban a táj kárpótol.
2017. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13%

tiszteletben tartom a véleményedet is.

Azt is, hogy meg sem kérdezted, ugyan mennyiből mehettél volna le repcsivel.

A te dolgod. A te döntésed, hogy a mezőt nézed.

2017. márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

"Röhögni az összes köcsög autóson,"


Röhögni az összes köcsög prolijáratos repülősön, akik lúdtalpasra gyalogolhatják magukat, vagy csücsülnek egy hétig a szállodájukban....

2017. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!