Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Üdv! Horvátországba készülünk...

Gomadrid kérdése:

Üdv! Horvátországba készülünk idén nyaralni (Zadar). Koponyánként kb mennyi költópénz kell? Kocsival,7 nap, még csak a szállás van fizetve.

Figyelt kérdés

2017. máj. 1. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Útiköltség kb. 50-60 ezer lesz összesen, autópálya díjakkal, persze függ az autótól. Azon felül én kb. napi 10 ezret számolok, ha nincs tervben különösebb program. De nagyon függ az összeg az igényeidtől. Inkább vigyél kártyát is, vagy legyen nálad több, papírpénzt vissza lehet váltani, alig veszítesz rajta pár %-ot. (Nekünk kellett már autót szereltetnünk külföldön, pl.)
2017. máj. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi.A programokról jut eszembe,szerinted mennyiért cisznek àt sétahajóval Olaszorszàgba,ha màr ott vagyunk?
2017. máj. 5. 18:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a kompok árai biztos fenn vannak a neten.

Pl. itt: [link]

2017. máj. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz,i'm no speak english.
2017. máj. 6. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha chrome a böngésződ, a címsorban van egy kis ikon, rányomsz és lefordítja az oldalt.:-)
2017. máj. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Így már megvan de ez csak az autó szállítási díját tartalmazza,Személyenként külön nem kell fizetni?
2017. máj. 7. 11:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit néztél, nálam be lehet állítani, hogy járművel vagy anélkül kérek-e jegyet. Személyre valamivel több, mint 100 euró körül van a retúrjegy, viszont este indul Zadarból, és másnap reggel ér Anconába a komp, 9 óra a menetidő.
2017. máj. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!