Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti utaznatok iden Isztambulba?

Ti utaznatok iden Isztambulba?

Figyelt kérdés
5 napra szeretnek nyaron elmenni Isztambulba, szetnezni repulovel. Merjunk elindulni?
2017. máj. 3. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ne, mert megesz reggelire a 'zerdogan, a migrancs meg a PKK meg az DEAS... miert ne mennel amugy viccen kivul? Persze, tomegbe mem kell beugrani "Erdogan dogolj meg!" felkialtassal, de ezt feltetelezem amugy sem terveznetek. En legutobb kb. 2 hete voltam, kozben egy ismerosom volt ott par napra, legkozelebb meg a honap vegen is megyek. Es meg nem falt fel ott minket semmi :D.
2017. máj. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Én inkább valami kevésbé rizikós helyre mennék.
2017. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen,utaznék.
2017. máj. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

csak egy okot mondjál hogy miért is ne utaznánk?

próbálj meg sétálni a szabadban a sok Tv nézés helyett, sokkal egészségesebb

2017. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
65%
Március végén voltam átutazóban Isztanbulban és nem volt semmi gond. Mellesleg Antalya-ban nyaraltam a barátommal és ott még menekültet se láttam, nagyon vigyáznak az öbölre a törökök.
2017. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Én is mennék!
2017. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%

Ide hiába teszel fel ilyen kérdést, mert csak olyanok válaszolnak akik szerint az összes híradás az emberek átverésére születik.

Szerény véleményem szerint rengeteg szép és kevésbé kockázatos hely van még a nagyvilágban, ahová érdemes elutazni, amíg normalizálódik a helyzet a törököknél.

2017. máj. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Én egy másik vetületét kérdezném meg a felvetésednek. Ugyan mi a fene okod van rá, hogy épp az idén menj oda?

Isztambul az egyik legeslegklasszabb hely, kedvenc városom. De tényleg.

A szívem szakad meg, hogy az a jobb sorsra érdemes ország épp merre tart. És közben minden civilizált ország távolodik tőlük, nem véletlenül. Ha nem érted, amit mondok, valószínűleg rossz csatornákat nézel.

Isztambul meg fog várni. Lesz még időd rácsodálkozni.

A világ hatalmas.

Menj olyan helyre, ahol a hatalom tisztességes.

Költsd el olyan helyen a pénzed, ahol minden rendben van.

Ha ez sem segít, és kellőképp önző vagy magaddal, gondolj az egy évvel ezelőtti merényletekre. Az, hogy tegnap nem robbantottak, az nem jelent semmit.

2017. máj. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ez a 10 német turista is azt gondolta, hogy úgysem lesz semmi gond.


[link]


Ezzel együtt kicsi az esélye, hogy pont akkor és pont ott történjen valami, ahol éppen vagy, de biztonságosabb helyen ennek még kisebb az esélye és ez a lényeg.

2017. máj. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem utaznék. Tavalyelőtt voltunk. A legeslegcsodálatosabb város amit valaha láttam. Valaki Nápolyra mondja azt, hogy látni és meghalni, én Isztambulra mondom ezt. Egyszerűen mesés hely, komolyan mondom. DE...

Itt ez a rohadt DE.

Amikor 2015-ben voltunk, elhatároztam, hogy minden évben oda megyünk, ha csak 2-3 napra is, de nekem el kell mennem oda, mert annyira magával ragadott. És kit érdekelnek a terrortámadások, leszarom. 2016-ban lefoglaltuk a szállást már, erre 2 héttel később robbantottak abban az utcában, ahol minden nap vízipipáztunk, kávéztunk, teáztunk, szórakoztunk... Oda akartam visszamenni. És a Kék mecset előtti téren is ahol meghalt a sok német turista, ott van fénykép rólam, ott álltam fél évvel előtte ahol azok a szerencsétlenek meghaltak.

Na akkor megszólalt bennem valami (lehet, hogy ez a terroristák célja...), ami sajnos egy falat emelt elém. Mégpedig azt, hogy nem tudnék még egyszer úgy ott sétálni, nyugodtan, vidáman iszogatni, hogy eszembe jut, hogy pár hónappal, 1-2 évvel ezelőtt ott rengetegen meghaltak, akik ugyanolyan emberek voltak mint én. Sajnos nem megy, képtelen vagyok, minden nap eszembe jut Isztambul, 2 éve már, de nem tudok elmenni, nem engednek a gondolataim. Talán ha lenyugodnak a kedélyek (erre vajmi kevés esély van), akkor lehet, hogy 2-3 év múlva megpróbálkozunk vele, de addig sajnos képtelen vagyok rá.

2017. jún. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!