Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utaznátok egyedül?

Utaznátok egyedül?

Figyelt kérdés
Nincs párom, barátaim sem sokan mivel nagy részük külföldön van, vagy családjuk lett stb. Mennyire szokatlan az, ha valaki egyedül utazgat akár csak egy másik városba országon belül, akár mások országba vagy akár tengerre? Nem várhatok amig megismerek valakit csak, hogy ne egyedül menjek "világot" látni. Ti mennétek igy?
2017. márc. 15. 21:02
1 2
 1/15 anonim válasza:
82%

En igen, egyedul a kutyammal mennek.

Nagyon jo lenne ha megtehetnem.

2017. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Ez sehol ashol nem probléma, csak MO-on, a többi helyen bárki nyugodtan megy egyedül is.
2017. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
90%
Persze! Menj csak bátran! Egyébként is, úgy nem lehet ismerkedni, hogy otthon malmozik az ember. Indulj, utazz, láss világot, közben rengeteg emberrel fogsz megismerkedni.
2017. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
87%
Hajrá!:)
2017. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
Igen is meg nem is, de inkább nem. Régóta vágytam autóra, de jó lenne, bejárnám az országot. Egy ideje már van autóm, mégsem jártam be az országot, szinte alig mentem hosszabb útra. Valami, pontosabban valaki hiányzik...
2017. márc. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Ajánlom a couchsurfinget! Rengeteg érdekes embert lehet megismerni.
2017. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Sosem érteztem ez az egyedül utazas miert probléma?Meg miert kell hozza feltetlenul tars(asag)?
2017. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokszor megyek egyedül és külföldre! Nekem jobb így,mintha egy ismerőssel mennék,nem kell alkalmazkodnom,enyém az egész szoba! :)
2017. márc. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szeretek egyedül utazni, szoktam is, így minden további nélkül :)

Ha helyben szeretnél társaságot, én is tudom ajánlani a Couchsurfinget, még ha nem is keresel szállást, helyben összefuthatsz egy kávéra/sétára ott élőkkel, így legalább olyan kifejezetten helyi tippeket is kaphatsz, amiket amúgy turistaként nem.

2017. márc. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ngayon köszi a tippeket, utána fogok nézni. Talán már ebbena hónapban elmegyek valahová országon belül. Nem rég szakitottunk a barátommal, kb egyedül maradtam mozditható barátok nélkül. Csak a munkám maradt, és egy hobbi. Mindig szerettem utazni, és lehet most el is jött az ideje. Nem akarok itthon kuksolni, amig az élet elszalad melettem.
2017. márc. 16. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!