Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti kibírnátok egy 10 órás...

Ti kibírnátok egy 10 órás busz utat, ha hosszú lábatok van és kevés a hely? Elég olcsó a jegy. ( vonat kilőve)

Figyelt kérdés
2017. máj. 3. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
nyilván eddig még senki sem halt bele
2017. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Én 185 cm vagyok, egyszer voltam 12 órás éjszakai buszúton, hát soha többé, ha egy mód van rá!
2017. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Én 23 órát utaztam egyszer. Minden bajom volt már kb 6 óra után.
2017. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Nincs hosszú lábam, de egy-két hosszabb utazás után ugy döntöttem: a busz kizárólag arra való, hogy kivigyen a reptérre vagy a vasútállomásra. Ha lehet, még itthon is inkább vonatozok Egerbe, Veszprémbe, Dunaújvárosba, hiaba jobb a buszközlekedés. Külföldre szóba sem jön a busz.
2017. máj. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem egy leányálom! Főleg, amikor a valóságban a 10 órás útból 16 lesz!!

Pl. egyszer görögországi buszos úton jártunk így. (Soha többet!)

A határokon való szivatásokról és a benzinkutas wc-knél kígyózó embertelenül hosszú sorokról már nem is beszélve.

2017. máj. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Nekem hosszú lábam van, 195 centi vagyok, és kibírtam már ilyen hosszú buszozást. Vonat sem mindig jobb, pl. GYSEV "új" IC kocsijai igazi kínpadok, főleg ha van szemben ülő.
2017. máj. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szeder Katalin ***** válasza:
88%
Ennél rosszabb helyzetet is túl lehet élni, de nem vágyálom. Viszont akár kell hogyolni, akár nem, hosszabb buszállás alkalmával te is állj fel, és járj (ha lehet) valamennyit, ezzel elhárítod a trombózisveszélyt.
2017. máj. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
63%
Hozzáállás kérdése. Gyakran utaztam 24 órákat Görögországba, Olaszországba mert nem volt pénzem repülöre vagy vonatra. Ki lehet bírni....hacsak nincs valami extrém egészségügyi problémád. Egyszer 42 órát is sikerült buszozni egy pocsék utazási íroda jóvoltából Zakinthosra. Azt mondjuk már nem ajánlanám senkinek. ☺
2017. máj. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát trombózisveszély még talán nincs ( munka közben is 8-at ülök egy helyben)
2017. máj. 7. 13:14
 10/12 anonim válasza:
63%
Akkor most csak kettővel többet kell, és ha elálmosodsz szundikálhatsz is. Sokkal jobb ☺
2017. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!