Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Pusztafalu, Oreg Bence Turista...

Pusztafalu, Oreg Bence Turistahaz?

Figyelt kérdés

Milyen a hely? Mit vigyek, amivel megkonnyithetem az ottletem? Hany fos szobak vannak?

A furdest hogy tudjuk megoldani? Lattam mar kepet a zuhanyzorol, hat mit ne mondjak, nem vagyok elragadtatva,sot..

Tudom, hogy nem epp egy alomszallas, de sajnos ez lesz a szallasunk..

Abszolut magunkra kell szamitani, az ofo nem segit, csak orditani tud velunk. Tavaly gyakorlatilag azert szidott le minket,

mert pisilni mentunk el..

1 ejszakara maradunk ott.

Koszi, ha valaszolsz!😊



#túrázás #osztálykirándulás #Pusztafalu #oreg bence #oreg bence turistahaz
2017. máj. 9. 20:34
 1/6 A kérdező kommentje:

S.O.S

Par het mulva megyunk :D

2017. máj. 12. 21:15
 2/6 anonim válasza:
25%

Megnéztem a ház weboldalát, meg google képeket. Mi a fenéről beszélsz? Teljesen korrekt szállás.

Vagy mi lenne a jó? Mindenkinek saját szoba, saját bejáratú fürdővel? Így látatlanba megmondom hogy burokban nevelkedett királykisasszony lehetsz (még ha fiú vagy úgy is)


Most komolyan, hány éves vagy? 8?

Egy éjszakát töltötök ott, vajon mire lehet szükséged EGY éjszakára?

Szappan, fogkefe, fogkrém, zsepi, ha nagyon finnyás vagy akkor saját lepedő, plusz hálózsák, tiszta zokni, tiszta alsó, ha ragaszkodsz hozzá akkor saját evőeszköz.

Ezen felül vihetsz bármit ami a kezedbe akad, de felesleges.


A fürdést pedig úgy oldod meg mint a többi 7 milliárd ember a bolygón. Beállsz a zuhanyzóba, óvatosan beállítod a víz hőmérsékletét ne égesd meg magad, és lezuhanyzol. Aztán szappan, megmosod magad, végül lezuhanyzol.


Őszintén szólva, ennyi rátermettséggel én a járdára nem engednélek ki egyedül....

2017. máj. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mar par eve voltam ott, akkor sem mondtam rola jo velemenyt, mert mar levoltak lakva a szallasok. Amuy az ilyeneknel ezer eves fotokat toltenek fel, hogy jajj de szuper,de nagyon nem.
2017. máj. 19. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, ez engem sem nyűgözött le képek alapján...

Ahogy látom, több ház is van (A,B,C,D,E). Talán a 'B' volt a legelfogadhatóbb. Szerintem ki lehet azért bírni, legalább szép környéken van. Sajnos ha a körülmények rosszak, akkor általában nem lehet megkönnyíteni sehogyan a tartózkodást. A fürdés miatt ne aggódj, ha csak egy éjszakára maradtok, akkor ki lehet bírni. Remélem lesz meleg vizetek. Nálunk nem volt se meleg víz, se zuhanyrózsa, és még fröcskölt is a víz, két méteres körzetben mindent összevizeztünk, aztán állt a víz mindenhol. De partvis sehol.

Próbáljatok sok közös programot csinálni, akkor talán fel se tűnik, hogy a hely nem a legjobb. :D

2017. máj. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! Egy normalis valasz.:D ment a zold kez
2017. máj. 31. 07:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy érezted magad!
2017. jún. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!