Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hotelekbe adnak törölközőt,...

Hotelekbe adnak törölközőt, vagy nekünk kell vinni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 14. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Adnak.
2017. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 lencsefőzelék ***** válasza:
74%
A hotelekbe nem, csak a hotelekben.
2017. máj. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Meg nem talalkoztam olyan hotellel, ahol nem adnanak, pedig rengeteget vagyok uton.


Ettöl függetlenül, mindig van nalam egy mikroszalas törölközö, ami becsomagolva nem foglal több helyet, egy szemüvegtoknal.

2017. máj. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2. válaszoló: Látszik hogy lencsefőzelékhez való agyad van. Annyira imádom mikor vannak olyan emberek, akiknek nincs jobb dolguk, minthogy a másikba belekössenek. Gratulálok hogy itt éled ki magad.


A többieknek köszönöm a választ!

2017. máj. 16. 11:26
 5/9 lencsefőzelék ***** válasza:
83%
Nem tudom, mit értesz az alatt, hogy "lencsefőzelékhez való agyad van". Nem kötöttem beléd, és nem is itt élem ki magam, csak néha kijavítok egy-egy ordenáré hibát. És a tied ilyen volt.
2017. máj. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
36%

lencsefőzelék

Ez nem ordenáré hiba, ez csupán apró hiba. És pontosan ezt nevezik belekötésnek. Én is szeretem, ha ki van téve az n a végére, de ezt így, külön szóvá tenni az már "belekötés"

Egyébként: [link]


Kérdésre válaszolva: rendes hotelekben adnak. De valószínűleg azért legalább egy kicsit vinnék. Nem jön rosszul akár út közben sem.

2017. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
54%

Márpedig ez ordenáré hiba.


És én pedig mindig, minden körülmények között viszek, legalább kettőt.

2017. máj. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szabimester1 válasza:
Hát voltam már olyan hotelben ahol semmi nem volt de három csillag fölött (vagy ahol már van minibár) általában minden van.
2017. máj. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Altalaban adnak, de nem mindig!!!
2017. máj. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!