Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A foglalasunkkor 8napot...

A foglalasunkkor 8napot fizettünk de így most egy nap telejesen ki esik. érdemes ezért reklamálni? Fognak rajta változtatni vagy esélytelen? Valaki járt már így?

Figyelt kérdés
Egy utazási irodánál lefoglaltunk egy nyaralást 7 éj 8 napra. Ma kiderült h visszafelé reggel 8kor indul a gép.2 óra oda a tranfszer, ami azt jelenti, hogy meg reggelizni se tudunk.

2017. máj. 22. 10:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Az "alvasert" fizetsz egy hotelben, nem pedig a napokert leegyszerusitve, szoval ha "lealudtad" a 7 ejjelt, akkor a szolgaltatas teljesitesre kerult. A 8. nap kulonben sem veszhet el, hiszen 10-12-ig (altalaban) amugy is ki kell csekkolnod.
2017. máj. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom mi a probléma?!Ez mindenhol igy van!Az éjszakákért fizetsz!Ennyi!A 8.nap reggelén gyakorlatilag mehetsz amerre látsz!
2017. máj. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gobdoltam, hogy az éjszakák számára fognak hivatkozni. De ez úgy volt feltüntetve h 8 nap... plusz oké h 10-12 között ki kell csekkolnom, de ezzel az indulással meg az aznapra kifizetett reggelit sem tudjuk elfogyasztani. Plusz attól a csomagokat meg ott hagyhattam volna és csinálhattam volna addig bármit. Kb így a hoteltol hajnali 5kor kell indulni...
2017. máj. 22. 10:38
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Reklamációnak hibás teljesítéskor van alapja, ez meg a leírtak alapján nem áll fent.

Értelek, s megértelek, de ez van.

2017. máj. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
48%

Ha csak nyaralásról szólt az utazási iroda ajánlata (ha ilyent vettetek igénybe), a 8 nap 7 éjszaka mindig csak hat egész napot jelent.

Akkor is így van ez, ha saját magatok kerekedtek fel. Egy-egy nap elmegy az utazással.

Tiszta sor, hogy az utolsó napot is kihasználnátok. Én is.

Az iroda csak akkor lenne hibás, ha az árban programok is szerepelnek, ami kimarad.

No meg akkor, ha kifejezetten esti gépet ajánlott ki.

Jó lenne tudni, hogy ez a most derült ki, hogyan derült ki, milyen egyéb körülményeket lehetne figyelembe venni, s mennyi idő van még elutazásig.

Nincs-e esetleg más gép, csakis kizárólag ez?

2017. máj. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha a reggeli nincs benne amugyis az ott eltoltott ejszaka araban-ergo kulon kell erte fizetni-akkor az visszajar, sot elkepzelhetetlennek tartom, hogy kifizettetik, ha eleve LEHETETLEN, hogy reggelizzetek. Tehat a reggeli leghamarabbi idopontjaban mar a repteren kell lenni.
2017. máj. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Amugy, altalaban a sajatszervezos utaknal van ilyen, hogy elmesz este, ott alszol (holott ott se voltal kb aznap)es hazajossz reggel. Pont mert a fapad olyankor megy, amit sokan szeretnek, mert olcso. Normalis utazasiroda nem fapaddal utaztat. Melyik ez az iroda? Egyebkent en eddig most megyek harmadszor irodaval. Ebbol 2 biztos, hogy olcsobb irodaval, akarhogy neztem. (Ezenkivul csak sajat szervezesben utaztam). Csak megbizhato irodaval szabad utazni. Hogy otthon ez melyik,nem tudom,eleg rossz a hiruk. Most megyek majd 2 het mulva ismet irodaval, 2 hetre...es reggel indulunk 8kor, es este 10re jovunk haza. Normalis iroda igy szokta...
2017. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
Ha korán csekkolsz ki a hotelből, akkor oda szokták adni csomagban a reggelit. Nálunk mindig ez történt, ha reggeli előtt távoztunk.
2017. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
54%
Nincs okod reklamálni. 8nap/7 éj teljesülni fog. Éjszakára fizetsz, nem a napokra. Ez minden esetben így működik. Reggelit nem bukjátok, mivel kötelező adniuk ilyenkor útravalót.(kérni kell, és általában pár szendvicset+gyümölcsöt adnak az útra.)
2017. máj. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
8 napos all inclusivera fizettem be. Invia, többet tuti nem foglalok náluk...
2017. máj. 22. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!