Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Haza tud majd telefonálni...

Haza tud majd telefonálni külföldről nekem?

Figyelt kérdés
A párom elutazik 2 hétre Kínába. Nagyon aggódok emiatt, nagyon féltem. Tud majd engem legalább csörgetni az úton? Amikor elutazik mindig úgy szoktuk, hogy az úton 1-2 óránként csak megcsörget a mobilon+amikor megérkezett ír egy smst, és akkor tudom, hogy minden rendben. Ez most kivitelezhető lesz repülőn és ennyire messze?
2017. máj. 27. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Repülőn alapból nincs sem net, sem térerő. Van néhány légitársaság amin van wifi, de ez elég ritka.

Ha leszállt akkor tud írni.

2017. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miert ne tudna? Gondolom, feletek is van messenger, whatsapp, viber meg meg egy halom app amivel lehet telefonalni meg uzengetni ingyen. Wifi meg mindenhol lesz. Csak elobb csekkolja le, hogy olyan appot hasznaljon, ami nincs odakint letiltva, es nem lesz gond. Repulon meg nem tudom, hogyan es minek csorgetne. Odafent egyelore keves legitarsasag kinal ilyen szolgaltatast.
2017. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyd szórakozni. A kétszeri beszéd reggel meg este elég , nem feltétlenül wifit akar keresni az ember a vakációja alatt. Sok helyen lesz wifi nyilván de aki csak nézelődni akar nem fog beülni wifis helyekre. A repülő út alatt nem valószínű hogy beszélni tudtok.
2017. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem nyaralni megy, munka miatt kell elutaznia. És mivel nem 2 óra oda az út, eléggé sok lesz nekem az a 10-12 óra, hogy ne tudjak róla semmit.

2017. máj. 27. 17:55
 5/8 anonim ***** válasza:
A repülő útját tudod követni élőben a flightradar24.com-on, attól nem kell félni, hogy az ufók elrabolják a gép fedélzetéről.
2017. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Ha megakarod tartani a párodat akkor szerintem már most kezd el kezeltetni magadat.


EZ már igen is beteges amit csinálsz, hogy 2 óránként csörögni kell neked.


Ha dolgozni megy, akkor max a felszállás elött fog ínri, és ha átszállás nélkül repül akkor gondolom a reptéren nem az lesz a dolga, hogy rögtön wifit keres, hanem egyszerüen elmegy a hotelbe, ha meg dolgozni megy rögtön akkor megvárod míg lesz egy kis ideje. Ez akár 24 óra is lehet neked, mert ö át repül egy napot...

2017. máj. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Semmi bajom nincs. Ezt nem én találtam ki, hanem pont a párom!;) Nem minden házaspár olyan, mint a többség, hogy nem keresik egymást, meg baszogatasnak veszi az egyik, ha a másik aggódik érte. Elhiszem, hogy manapság a le se szarom a másikat házasságok/kapcsolatok a divatosak, de mi nem ilyenek vagyunk egymással és igenis rossz, ha távol vagyunk egymástól. Ezért az út alatt gyakran szokott keresni, ha van rá lehetőség. Természetesen munkaidőben már tök más a helyzet... De nem is azt mondtam, hogy dolgozik és 2 óránként hívna. Az utazás a sok és akkor szokott keresni.
2017. máj. 28. 11:23
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát..szerintem kicsit túlzás, hogy egy repülőutat ne lehessen kibírni egymás nélkül, ha történik valami akkor is megtörténik, ha nem 2 óránként csörögtök egymásra. Én a repülőn hanyagolnám ezt a helyetekben, viszont ha van wifi a gépen és fizettek érte, akkor tudtok neten beszélni és megvan oldva a problémátok.
2017. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!