Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha az EU-ban eltörlik a mobil...

Ha az EU-ban eltörlik a mobil roaming díjakat, akkor itthoni tarifával fogok tudni telefonálni külföldről is?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó helyre írom-e a kérdést, ha nem, akkor sorolják át nyugodtan a megfelelő helyre. Olvastam, hogy 2017-től eltörlik a roaming díjat az EU-ban, akkor külföldről is itthoni tarifával fogok tudni telefonálni, flottán belül ugyanúgy nulla percdíjért?


Itt olvastam: [link]


Köszönöm a válaszokat



2016. ápr. 30. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, de majd meglátjuk.
2016. máj. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, a Vodafone-nál már most így van.
2016. máj. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a szolgáltatónál. Nekem is Vodafone van, ingyenes a telefon, net. Persze csak a hazai számokra vonatkozóan.
2016. máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az viszont simán elképzelhető, hogy az ilyen flottakedvezmények, családi kedvezmények stb. majd csak belföldi használat során lesznek érvényesek.

Ezt még nem lehet tudni mi lesz a gyakorlat.

2016. máj. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!