Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tudtok mondani A határ közeléb...

Tudtok mondani A határ közelében Ausztriában, Horvátországban vagy Szerbiában egy jó strandot vagy termálfürdőt?

Figyelt kérdés
Olcsó legyen. Találtam Ausztriában párat de 25-30 eurós napi jegyért :S
2017. jún. 10. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Rohoncon van egy fürdőtó gyönyörű környezetben, Lékán pedig strand, mindkettőbe pár euró a belépő.
2017. jún. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Izles kerdese hogy kinek mi a jo,de ami szerbiat illeti: A gombosi (szerbul bogojevo) strand tetszik,duna artereben kialakult tavacskarol van szo,homokos strand,ingyenes,van kemping is,sok a (helyi) magyar ugyhogy konnyu szot erteni. Pacseri (Pacir) furdo is ok,par eve astak egy tavat miutan rajottek hogy a fold alatt termal viz van,itt meg nem voltam de dicserik,termeszetes termal es gyogyfurdo,belepot kell fizetni de nem veszes. Valamint Kanizsat merem meg ajanlani,ott a tisza,a strandon ingyenes (nem tul nagy) medence valamint babamedence is van,es ott is van kemping-ami a kanizsai kempinben kulonossen tetszik az a vizesblokk,oyan tisztat es szepet meg a balatonon sem lattam (pedig ott is sokat kempingeztunk),ledobbentem hogy egyaltalan letezik ilyen szerbiaban...
2017. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Helyesbitek:kanizsa pontos neve magyarkanizsa (csakmert a tisza tuloldlan van torokkanizsa,s hogy tudd me;yikre gondoltam) elozo voltam,
2017. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Onyx123 válasza:
Szerbiában a Palicsi-tó xD majd nézd meg :DD
2017. jún. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!